Shenzhen TwoPony Teknolojisi Sınırlı

MS Office, MS Project, MS Windows, Windows Server ve daha pek çoğu: sertifikalı Microsoft yazılımı da dahil olmak üzere tam bir marka markası ürününün güvenilir bir satıcısıyız.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerSQL Server Açık Lisansı

Kullanıcı İstemci Erişimi MS SQL Server Lisansı, UCAL OLP SQL 2016 Temel Lisansı

Sertifika
iyi kalite Office 2016 Anahtar Kodu satış için
Bir süredir Süper yazılımdan satın alıyoruz ve hiç sorun yaşamadık. Fiyatlandırma ve servis mükemmeldir. Teşekkürler!!

—— Ulrike

Çok yararlı ve siteyi seviyorum!

—— Jean

Ben sohbet şimdi

Kullanıcı İstemci Erişimi MS SQL Server Lisansı, UCAL OLP SQL 2016 Temel Lisansı

Çin Kullanıcı İstemci Erişimi MS SQL Server Lisansı, UCAL OLP SQL 2016 Temel Lisansı Tedarikçi

Büyük resim :  Kullanıcı İstemci Erişimi MS SQL Server Lisansı, UCAL OLP SQL 2016 Temel Lisansı

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: ABD
Marka adı: Microsoft
Model numarası: Microsoft SQL Server 2016 açık lisansı

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 adet
Fiyat: Negotiable
Teslim süresi: 24 Saat
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Adı: Microsoft SQL Server 2016 açık Lisansı - Kullanıcı İstemci Erişim Lisansı UCAL Açık Lisans OLP PLATFORM DESTEKLENEN: Sunucu
DESTEKLENEN CİHAZLAR: Kullanıcı Lisansı başına Eşzamanlı Yerel Bağlantı, Kullanıcı Lisansı başına Sınırsız Eşzamansız Aygı MONTAJLAR DAHİL: Kullanıcı Lisansı başına Sınırsız Bağlama Aygıtı Kurulumu
DESTEKLENEN KULLANICILAR: 1 Yerel Kullanıcı LİSANS TÜRÜ: daimi

Microsoft SQL Server 2016 - Kullanıcı İstemci Erişim Lisansı UCAL Açık Lisans OLP

Yasal olarak yazılım almak için bir İstemci Erişim Lisansı veya (CAL) gerekebilir. CAL bir yazılım parçası değildir; daha ziyade, kullanıcıya yazılımın hizmetlerine erişim hakkı veren bir lisans.

Microsoft SQL Server 2016 birçok yeni avantaj ve yetenek sunuyor. Sadece bir kaç misyon kritik performansı artırmayı, herhangi bir veri hakkında daha hızlı bilgi sağlamayı ve size tesislerde, bulutta veya karma bir ortamda çalışmanın esnekliğini sağlamayı içerir. Yeni araçlar, Microsoft Azure ile yedekleme ve felaket kurtarma çözümleri oluşturmayı daha da kolaylaştırıyor. Pek çok özelliği kanıtlanmış, öngörülebilir performans, yüksek kullanılabilirlik ve olağanüstü durumdan kurtarma ve bilgi işlem, ağ oluşturma ve depolamada kurumsal ölçeklenebilirliği içerir.

Bir kullanıcı istemci erişim lisansıyla Microsoft SQL Server 2016'nın sizin ve kuruluşunuz için neler yapabileceği hakkında sorularınız varsa.

Yararları

SQL Server 2016, çalışanların daha iyi kararlar almasına yardımcı olan yüksek performanslı, kritik görev uygulamaları, kurumsal kullanıma hazır Büyük Veri varlıkları ve BI çözümleri oluşturmayı daha kolay ve daha ekonomik hale getirmektedir. Bu çözümler, kurum içinde, bulutta veya karma bir ortamda konuşlandırılma esnekliğine sahiptir ve ortak ve tanıdık bir takım kümesiyle yönetilebilir.

Görev kritik performans

SQL Server 2016, ortalama 10x ve 30x'e kadar işlemsel performans kazancı sunabilen yeni bir bellek içi OLTP motoruyla güvenilir, kritik görev uygulamalarını hızlandırır. Veri Ambarı için yeni güncellenebilir bellek içi sütun deposu, eski çözümlerden 100 kat daha hızlı sorgulayabilir. SQL Server ayrıca üst üste beş yıl içinde en güvenli veri tabanı olarak gönül rahatlığı sunar. (Ulusal Standartlar ve Teknoloji Kapsamlı Güvenlik Açığı Veri Tabanı 4/17/2013, IDC 2013'ten Pazar payı)

Herhangi bir veri hakkında daha hızlı bilgiler

Hem iç hem de dış verilere erişme, bunları analiz etme, temizleme ve şekil verme şeklini hızlandıran eksiksiz bir BI platformu ile daha hızlı bilgi edinebilirsiniz. SQL Server 2016 ve Office 365 için Power BI ile, bir kuruluştaki her kullanıcıyı daha hızlı ve daha iyi kararlar vermek için ihtiyaç duydukları doğru verilere bağlamak kolaydır.

Hibrit bulut platformu

SQL Server 2016, şirket içi ve bulut içeren ve Microsoft Azure ile yedekleme ve felaket kurtarma çözümleri oluşturmayı daha da kolaylaştıran yeni araçlara sahip karma bir ortamda çalışmak üzere tasarlanmıştır. Bu araçlar, şirket içi SQL Server veritabanları için bulutta kolay bir rampa sağlar ve müşterilerin mevcut becerilerini Microsoft'un küresel veri merkezlerinden faydalanabilmelerini sağlar.

Yetenekleri

Atılım, bellek içi performans

SQL Server 2016 ile, işlem işleme ve veri ambarına yönelik geliştirmeler için yeni bellek içi yetenekler, veri ambarı ve analitiği için mevcut teknolojilerimizi tamamlamaktadır. İşinizi, mevcut donanımları kullanırken işlem için ortalama 10x performans artışı ve veri ambarı için 100x'den fazla performans artışı ile ölçeklendirin ve dönüştürün.

Kanıtlanmış, öngörülebilir performans

SQL Server, sürekli olarak TPC-E, TPC-H ve gerçek dünya uygulama performans kriterlerinde yol açar. SQL Server, en zorlu iş yüklerinden bazılarını çalıştırmak için SAP sertifikalıdır. Kaynak Yöneticisinde IO yönetimiyle sanallaştırılmış SQL Server örneklerinin daha öngörülebilir performansına sahip olun.

Yüksek kullanılabilirlik ve felaket kurtarma

Yüksek kullanılabilirlik için birleştirilmiş bir çözüm olan AlwaysOn ile daha fazla çalışma süresi, daha hızlı yük devretme, daha iyi yönetilebilirlik ve donanım kaynaklarının daha iyi kullanılmasını sağlayın. SQL Server 2016'da, ek faal fraklar, yeni çevrimiçi işlemler ve Microsoft Azure'da ikincil olarak hızlı bir şekilde kurulum yeteneği vardır.

Hesaplama, ağ ve depolama genelinde kurumsal ölçeklenebilirlik

Windows Server ile fiziksel işlem artık 640 mantıksal işlemciye kadar ölçeklendiriliyor ve sanal makineler 64'e kadar mantıksal işlemciyi ölçeklendiriyor. SQL Server 2016, genel altyapı kullanımını en üst düzeye çıkarmak için bu ölçeği, depolama alanlarını ve ağ sanallaştırmasını kullanır. Ayrıca, saldırı yüzey alanını azaltmak için Windows Server Core'da da çalışabilir.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

 • CALS 1 kullanıcı CAL DAHİL
 • Kullanıcı Lisansı başına Sınırsız Bağlama Aygıtı Kurulumu DAHİLDİR.
 • KULLANICILAR 1 Yerel Kullanıcı DESTEKLİYOR
 • Kullanıcı Lisansı başına 1 Eşzamanlı Yerel Bağlantı, Kullanıcı Lisansı başına Sınırsız Eşzamansız Aygıt DESTEKLENEN CİHAZLAR
 • LICENING TİPİ Sürekli
 • LİSANS DÖNEMİ Belirsiz
 • MARKA Microsoft
 • ÜRETİCİ PARTİ NUMARASI 359-06322
 • GTIN 695087056318
 • TESLİM YÖNTEMİ Dijital
 • TAHSİL EDİLEN TESLİMAT SÜRESİ 30 Dakika
 • DİL İngilizce
 • PLATFORM DESTEKLENEN Sunucu
 • İŞLETİM SİSTEMİ DESTEKLENEN Windows Server 2016, Windows Server 2012, Windows 10, Windows 8.1

İletişim bilgileri
Shenzhen TwoPony Technology Limited

İlgili kişi: sales

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)