Shenzhen TwoPony Teknolojisi Sınırlı

MS Office, MS Project, MS Windows, Windows Server ve daha pek çoğu: sertifikalı Microsoft yazılımı da dahil olmak üzere tam bir marka markası ürününün güvenilir bir satıcısıyız.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerSQL Server Açık Lisansı

2016 Açık Lisans SQL Server Açık Lisans 1 Cihaz İstemci Erişim Felaket Kurtarma

Sertifika
iyi kalite Office 2016 Anahtar Kodu satış için
Bir süredir Süper yazılımdan satın alıyoruz ve hiç sorun yaşamadık. Fiyatlandırma ve servis mükemmeldir. Teşekkürler!!

—— Ulrike

Çok yararlı ve siteyi seviyorum!

—— Jean

Ben sohbet şimdi

2016 Açık Lisans SQL Server Açık Lisans 1 Cihaz İstemci Erişim Felaket Kurtarma

Çin 2016 Açık Lisans SQL Server Açık Lisans 1 Cihaz İstemci Erişim Felaket Kurtarma Tedarikçi

Büyük resim :  2016 Açık Lisans SQL Server Açık Lisans 1 Cihaz İstemci Erişim Felaket Kurtarma

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: ABD
Marka adı: Microsoft
Model numarası: Microsoft SQL Server 2016 açık lisansı

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 adet
Fiyat: Negotiable
Teslim süresi: 24 Saat
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Adı: Microsoft SQL Server 2016 açık Lisansı - 1 Cihaz İstemci Erişim Lisansı SQL Server: TPC-E, TPC-H ve gerçek dünya uygulama performans kriterleri ile sonuçlanır
Özelliği: Yüksek kullanılabilirlik ve felaket kurtarma Faydaları: Görev kritik performans
MONTAJLAR DAHİL: Cihaz Lisansı başına 1 Kurulum CALS DAHİL: 1 Cihaz CAL'si

Microsoft SQL Server 2016 - 1 Cihaz İstemcisi Erişim Lisansı

SQL Server 2016 hizmetine veya işlevlerinden herhangi birine erişebilen veya bunları kullanan bir aygıtı lisanslamak için Microsoft SQL Server 2016 Aygıt CAL'sini ekleyin. Her Kullanıcı veya Cihazın SQL Server 2016 verilerine erişmesi, doğrudan veya dolaylı olarak bir CAL'ye sahip olmalıdır.

Tüm Microsoft SQL Server yazılımı gibi, Microsoft SQL Server 2016 da sizin ve kuruluşunuzun karar vermeyi geliştirmesine ve iş süreçlerini daha verimli hale getirmesine yardımcı olacaktır. Kullanıcılar, yöneticiler ve geliştiriciler için karmaşıklığı azaltırken karmaşık iş sorunlarının çözümünde size yardımcı olabilir.

SQL Server 2016, çalışanların daha akıllı, daha hızlı kararlar almasına yardımcı olmak için yüksek performanslı, kritik görev uygulamaları, kurumsal kullanıma hazır büyük veri varlıklarını ve iş çözümlerini oluşturmayı daha kolay ve maliyet etkin hale getirecektir. Buna ek olarak, Microsoft SQL Server 2016, size tesisler, bulut veya hibrit bir ortamda, yeni bir dizi yeni özellik ve avantajla birlikte esneklik sağlar.

Bir cihaz istemci erişim lisansıyla Microsoft SQL Server 2016'nın size daha iyi hizmet verebileceğini öğrenmek için, My Choice Software'i ücretsiz arayın, bize e-posta gönderin, bize anında mesaj gönderin veya çevrimiçi soru formumuzu doldurun ve gönderin. Kaliforniya'daki şirket içi destek ve satış uzmanlarından oluşan ekibimizden kişisel ilgi göstermeye çalışın.

Yararları

SQL Server 2016, çalışanların daha iyi kararlar almasına yardımcı olan yüksek performanslı, kritik görev uygulamaları, kurumsal kullanıma hazır Büyük Veri varlıkları ve BI çözümleri oluşturmayı daha kolay ve daha ekonomik hale getirmektedir. Bu çözümler, kurum içinde, bulutta veya karma bir ortamda konuşlandırılma esnekliğine sahiptir ve ortak ve tanıdık bir takım kümesiyle yönetilebilir.

Görev kritik performans

SQL Server 2016, ortalama 10x ve 30x'e kadar işlemsel performans kazancı sunabilen yeni bir bellek içi OLTP motoruyla güvenilir, kritik görev uygulamalarını hızlandırır. Veri Ambarı için yeni güncellenebilir bellek içi sütun deposu, eski çözümlerden 100 kat daha hızlı sorgulayabilir. SQL Server ayrıca üst üste beş yıl içinde en güvenli veri tabanı olarak gönül rahatlığı sunar. (Ulusal Standartlar ve Teknoloji Kapsamlı Güvenlik Açığı Veri Tabanı 4/17/2013, IDC 2013'ten Pazar payı)

Herhangi bir veri hakkında daha hızlı bilgiler

Hem iç hem de dış verilere erişme, bunları analiz etme, temizleme ve şekil verme şeklini hızlandıran eksiksiz bir BI platformu ile daha hızlı bilgi edinebilirsiniz. SQL Server 2016 ve Office 365 için Power BI ile, bir kuruluştaki her kullanıcıyı daha hızlı ve daha iyi kararlar vermek için ihtiyaç duydukları doğru verilere bağlamak kolaydır.

Hibrit bulut platformu

SQL Server 2016, şirket içi ve bulut içeren ve Microsoft Azure ile yedekleme ve felaket kurtarma çözümleri oluşturmayı daha da kolaylaştıran yeni araçlara sahip karma bir ortamda çalışmak üzere tasarlanmıştır. Bu araçlar, şirket içi SQL Server veritabanları için bulutta, müşterilerin Microsoft'un küresel veri merkezlerinin avantajlarından yararlanmak için mevcut becerilerini kullanmalarını kolaylaştıran bir rampa sağlar.

Yetenekleri

Atılım, bellek içi performans

SQL Server 2016 ile, işlem işleme ve veri ambarına yönelik geliştirmeler için yeni bellek içi yetenekler, veri ambarı ve analitiği için mevcut teknolojilerimizi tamamlamaktadır. İşinizi, mevcut donanımları kullanırken işlem için ortalama 10x performans artışı ve veri ambarı için 100x'den fazla performans artışı ile ölçeklendirin ve dönüştürün.

Kanıtlanmış, öngörülebilir performans

SQL Server, sürekli olarak TPC-E, TPC-H ve gerçek dünya uygulama performans kriterlerinde yol açar. SQL Server, en zorlu iş yüklerinden bazılarını çalıştırmak için SAP sertifikalıdır. Kaynak Yöneticisinde IO yönetimiyle sanallaştırılmış SQL Server örneklerinin daha öngörülebilir performansına sahip olun.

Yüksek kullanılabilirlik ve felaket kurtarma

Yüksek kullanılabilirlik için birleştirilmiş bir çözüm olan AlwaysOn ile daha fazla çalışma süresi, daha hızlı yük devretme, daha iyi yönetilebilirlik ve donanım kaynaklarının daha iyi kullanılmasını sağlayın. SQL Server 2016'da, ek faal fraklar, yeni çevrimiçi işlemler ve Microsoft Azure'da ikincil olarak hızlı bir şekilde kurulum yeteneği vardır.

 • CALS 1 CAL DAHİL
 • Aygıt Lisansı başına 1 Kurulum DAHİLDİR
 • 1 Yerel Cihaz DESTEKLENEN CİHAZLAR
 • LICENING TİPİ Sürekli
 • LİSANS DÖNEMİ Belirsiz
 • MARKA Microsoft
 • ÜRETİCİ PARÇA NUMARASI 359-06320
 • TESLİM YÖNTEMİ Dijital
 • TAHSİL EDİLEN TESLİMAT SÜRESİ 30 Dakika
 • DİL İngilizce
 • PLATFORM DESTEKLENEN Sunucu
 • İŞLETİM SİSTEMİ DESTEKLENEN Windows Server 2016, Windows Server 2012, Windows 10, Windows 8.1
 • GEREKLİ İŞLEMCİ 1.4 GHz HIZ
 • GEREKLİ SERT SÜRÜCÜ UZAY 6 GB
 • GEREKLİ BELLEK 1 GB

İletişim bilgileri
Shenzhen TwoPony Technology Limited

İlgili kişi: sales

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)