Shenzhen TwoPony Teknolojisi Sınırlı

MS Office, MS Project, MS Windows, Windows Server ve daha pek çoğu: sertifikalı Microsoft yazılımı da dahil olmak üzere tam bir marka markası ürününün güvenilir bir satıcısıyız.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerSQL Server Açık Lisansı

Microsoft SQL Server Açık Lisansı Enterprise 2 Core OLP 1 Yönetici Kullanıcı 1Server

Sertifika
iyi kalite Office 2016 Anahtar Kodu satış için
Bir süredir Süper yazılımdan satın alıyoruz ve hiç sorun yaşamadık. Fiyatlandırma ve servis mükemmeldir. Teşekkürler!!

—— Ulrike

Çok yararlı ve siteyi seviyorum!

—— Jean

Ben sohbet şimdi

Microsoft SQL Server Açık Lisansı Enterprise 2 Core OLP 1 Yönetici Kullanıcı 1Server

Çin Microsoft SQL Server Açık Lisansı Enterprise 2 Core OLP 1 Yönetici Kullanıcı 1Server Tedarikçi

Büyük resim :  Microsoft SQL Server Açık Lisansı Enterprise 2 Core OLP 1 Yönetici Kullanıcı 1Server

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: ABD
Marka adı: Microsoft
Model numarası: Microsoft SQL Server 2016 Enterprise

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 adet
Fiyat: Negotiable
Teslim süresi: 24 Saat
Ödeme koşulları: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Yetenek temini: 1000 PARÇA / HAFTA
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
ÇALIŞMA SİSTEMİ DESTEKLENEN: Windows Server 2016, Windows Server 2012, Windows 10, Windows 8.1 GEREKLİ İŞLEM HIZI: 1.0 GHz
GEREKLİ SERT SÜRÜCÜ UZAYI: 6GB Adı: Microsoft SQL Server 2016 Enterprise 2 Çekirdek OLP Lisansı 1 Yönetici Kullanıcı / 1 Sunucusunu Dest
MONTAJLAR DAHİL: 1 Sunucu Kurulumu DESTEKLENEN KULLANICILAR: 1 Yönetici Kullanıcı

Microsoft SQL Server 2016 Enterprise 2 Çekirdek OLP Lisansı

***Lütfen aklınızda bulundurun***

Her Microsoft SQL Server 2016 Açık Lisansı, 2 sunucu çekirdeği için lisans sağlar ve lisanslanacak 4 ÇÖZÜM MINIMUM gerektirir . Microsoft ile uyumlu olmak , makineniz 4 çekirdekten az olsa bile , satın alınacak en az 2 açık lisans gerektirir.

Microsoft'un en yeni üyesi olan SQL Server 2016, Windows Server tarafından izin verilen maksimum bellek ve çekirdek sayısını tam olarak destekleyen en son kurumsal teknolojiler ve işletim sistemi özellikleriyle inovasyona öncülük ediyor. Bu, büyük ölçekli veri ambarı için özellikle kullanışlıdır; burada büyük simetrik çoklu işlem (SMP) ölçeği ve terabayt bellek, performansı en iyi duruma getirmenin anahtarlarıdır.

Karar verme ve iş süreçlerini iyileştirmek için kolay ve uygun maliyetli bir yol sunan Microsoft SQL Server 2016 Enterprise size ve kuruluşunuza birçok avantaj ve yetenek sunar. Önemli performans artışları sağlayabilen yeni bir bellek içi OLTP motoruyla kritik uygulamaları hızlandırarak kritik görev performansı sağlar. SQL Server 2016 Enterprise, herhangi bir veri hakkında daha hızlı bilgi sağlar ve ayrıca bulacağınız en güvenli veri tabanıdır. Özel olarak, tesislerinizi ve bulutunuzu kapsayan karma bir ortamda çalışmak üzere tasarlanmıştır.

Microsoft SQL Server 2016 Enterprise ile ilgili iki temel OLP lisansına sahip olabileceğiniz soruların yanıtları için, My Choice Software'i doğrudan Kaliforniya'daki ofisimizde arayın. Dost canlısı, bilgili ve şirket içi müşteri destek ve satış kadromuz sizi karşılayacak.

Yararları

SQL Server 2016, çalışanların daha iyi kararlar almasına yardımcı olan yüksek performanslı, kritik görev uygulamaları, kurumsal kullanıma hazır Büyük Veri varlıkları ve BI çözümleri oluşturmayı daha kolay ve daha ekonomik hale getirmektedir. Bu çözümler, kurum içinde, bulutta veya karma bir ortamda konuşlandırılma esnekliğine sahiptir ve ortak ve tanıdık bir takım kümesiyle yönetilebilir.

Görev kritik performans

SQL Server 2016, ortalama 10x ve 30x'e kadar işlemsel performans kazancı sunabilen yeni bir bellek içi OLTP motoruyla güvenilir, kritik görev uygulamalarını hızlandırır. Veri Ambarı için yeni güncellenebilir bellek içi sütun deposu, eski çözümlerden 100 kat daha hızlı sorgulayabilir. SQL Server ayrıca üst üste beş yıl içinde en güvenli veri tabanı olarak gönül rahatlığı sunar. (Ulusal Standartlar ve Teknoloji Kapsamlı Güvenlik Açığı Veri Tabanı 4/17/2013, IDC 2013'ten Pazar payı)

Herhangi bir veri hakkında daha hızlı bilgiler

Hem iç hem de dış verilere erişme, bunları analiz etme, temizleme ve şekil verme şeklini hızlandıran eksiksiz bir BI platformu ile daha hızlı bilgi edinebilirsiniz. SQL Server 2016 ve Office 365 için Power BI ile, bir kuruluştaki her kullanıcıyı daha hızlı ve daha iyi kararlar vermek için ihtiyaç duydukları doğru verilere bağlamak kolaydır.

Hibrit bulut platformu

SQL Server 2016, şirket içi ve bulut içeren ve Microsoft Azure ile yedekleme ve felaket kurtarma çözümleri oluşturmayı daha da kolaylaştıran yeni araçlara sahip karma bir ortamda çalışmak üzere tasarlanmıştır. Bu araçlar, şirket içi SQL Server veritabanları için bulutta kolay bir rampa sağlar ve müşterilerin mevcut becerilerini Microsoft'un küresel veri merkezlerinden faydalanabilmelerini sağlar.

Yetenekleri

Atılım, bellek içi performans

SQL Server 2016 ile, işlem işleme ve veri ambarına yönelik geliştirmeler için yeni bellek içi yetenekler, veri ambarı ve analitiği için mevcut teknolojilerimizi tamamlamaktadır. İşinizi, mevcut donanımları kullanırken işlem için ortalama 10x performans artışı ve veri ambarı için 100x'den fazla performans artışı ile ölçeklendirin ve dönüştürün.

Kanıtlanmış, öngörülebilir performans

SQL Server, sürekli olarak TPC-E, TPC-H ve gerçek dünya uygulama performans kriterlerinde yol açar. SQL Server, en zorlu iş yüklerinden bazılarını çalıştırmak için SAP sertifikalıdır. Kaynak Yöneticisinde IO yönetimiyle sanallaştırılmış SQL Server örneklerinin daha öngörülebilir performansına sahip olun.

Yüksek kullanılabilirlik ve felaket kurtarma

Daha yüksek çalışma süresi, daha hızlı yük devretme, daha iyi yönetilebilirlik ve donanım kaynaklarının daha iyi kullanımı, yüksek availabili için birleştirilmiş bir çözüm olan AlwaysOn ile kazanın

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

 • LİSANS DETAYLARI Açık İş
 • CORE LICENSESS 2 Çekirdek Lisansı
 • 1 Sunucu Kurulumu DAHİLDİR.
 • KULLANICI 1 Yönetici Kullanıcıyı Destekledi
 • 1 Sunucu Destekli Aygıtlar
 • LICENING TİPİ Sürekli
 • LİSANS DÖNEMİ Belirsiz
 • MARKA Microsoft
 • ÜRETİCİ PARÇA NUMARASI 7JQ-01013
 • TESLİM YÖNTEMİ Dijital
 • TESPİT TESLİMAT SÜRESİ 5 - 7 İş Günü
 • DİL İngilizce
 • PLATFORM DESTEKLENEN Sunucu
 • İŞLETİM SİSTEMİ DESTEKLENEN Windows Server 2016, Windows Server 2012, Windows 10, Windows 8.1
 • GEREKLİ İŞLEM HIZI 1.0 GHz
 • GEREKLİ SERT SÜRÜCÜ UZAY 6 GB
 • GEREKLİ BELLEK 1 GB
LİSANS DETAYLARI İşletmeyi Aç
CORE LICENSESS 2 Çekirdek Lisansı
MONTAJLAR DAHİL 1 Sunucu Kurulumu
DESTEKLENEN KULLANICILAR 1 Yönetici Kullanıcı
DESTEKLENEN CİHAZLAR 1 Sunucu Kurulumu
LİSANS TÜRÜ daimi
LİSANS DÖNEMİ Belirsiz
MARKA Microsoft,
ÜRETİCİ PARTİ NUMARASI 7JQ-01013
TESLİMAT YÖNTEMİ Dijital
TAHMİNİ VARIŞ ZAMANI 5-7 İş Günü
DİL ingilizce
PLATFORM DESTEKLENEN Sunucu
ÇALIŞMA SİSTEMİ DESTEKLENEN Windows Server 2016, Windows Server 2012, Windows 10, Windows 8.1
GEREKLİ İŞLEM HIZI 1.0 GHz
GEREKLİ SERT SÜRÜCÜ UZAYI 6 GB
GEREKLİ BELLEK 1 GB

İletişim bilgileri
Shenzhen TwoPony Technology Limited

İlgili kişi: sales

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)