Shenzhen TwoPony Teknolojisi Sınırlı

MS Office, MS Project, MS Windows, Windows Server ve daha pek çoğu: sertifikalı Microsoft yazılımı da dahil olmak üzere tam bir marka markası ürününün güvenilir bir satıcısıyız.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerMicrosoft Proje Lisansı

İngilizce Microsoft Project Lisans Standart 2007 Yükseltme 1 PC Dijital İndirme

Sertifika
iyi kalite Office 2016 Anahtar Kodu satış için
Bir süredir Süper yazılımdan satın alıyoruz ve hiç sorun yaşamadık. Fiyatlandırma ve servis mükemmeldir. Teşekkürler!!

—— Ulrike

Çok yararlı ve siteyi seviyorum!

—— Jean

Ben sohbet şimdi

İngilizce Microsoft Project Lisans Standart 2007 Yükseltme 1 PC Dijital İndirme

Çin İngilizce Microsoft Project Lisans Standart 2007 Yükseltme 1 PC Dijital İndirme Tedarikçi
İngilizce Microsoft Project Lisans Standart 2007 Yükseltme 1 PC Dijital İndirme Tedarikçi İngilizce Microsoft Project Lisans Standart 2007 Yükseltme 1 PC Dijital İndirme Tedarikçi

Büyük resim :  İngilizce Microsoft Project Lisans Standart 2007 Yükseltme 1 PC Dijital İndirme

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: ABD
Marka adı: Microsoft
Model numarası: Microsoft Office Project Standard 2007

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Dijital
Teslim süresi: 24 saat içinde
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: 5000 adet / hafta
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Marka: Microsoft Teslimat yöntemi: Dijital
dil: İngilizce gerekli Bellek: 1 gb
PLATFORM DESTEKLENEN: Masaüstü / Dizüstü GEREKLİ SERT SÜRÜCÜ UZAYI: 3 GB

Microsoft Office Project Standard 2007 Yükseltmesi 1 PC Dijital İndirme

Microsoft Office Project Standard 2007, verimli bir proje yönetimini sürdürmek istiyorsanız, bu Yükseltme CD-ROM'unu sahip olması gereken önceki Project sürümlerinden bir dizi güncelleme ve eklemeye sahiptir. Proje 2007, proje takvimi hakkında profesyonel raporlar oluşturmak için önceki sürümlere göre Gantt grafikleri ve arka plan hücre biçimlendirmesini geliştirdi.

Bu sürüm ayrıca, kullanıcıların projelerin maliyetlerini ve bütçelerini doğru bir şekilde planlamasına yardımcı olmak için finansal özelliklere de sahiptir. Değerli ne-if planlama özelliği de eski yazılım modellerinden bir gelişme. Bir projede zamanlamada tamamlanmasını engelleyecek bir sorunla karşılaşırsanız, program ayarlamaları kolayca yapılabilir. Yeni seçenekler veya zamanlama atamaları kolayca yapılabilmesi için çok seviyeli bir Geri Al özelliği de mevcuttur.

Bu, projeleri yönetmekle sorumlu olan ancak proje yöneticisi unvanına sahip olmayan bireyler veya küçük ekipler için ideal bir yazılım çözümüdür. Bu yazılım, geniş bir ekip çapında proje yönetimi sunucu sistemi kurmaya ihtiyaç duyanlar için tasarlanmamıştır.

Planlama

Microsoft Project 2007'nin proje rehberi, yardım, şablonlar, görev sürücüleri ve çok seviyeli geri alma gibi yeni ve geliştirilmiş araçları, proje planlarını hızlı ve kolay bir şekilde kurmanızı kolaylaştırır. Hiç bir planın başlangıç ​​tarihini nasıl sürdüğünü merak ettin mi? Şimdi, herhangi bir görevin veya kilometre taşının başlangıç ​​tarihini etkileyen kontrol faktörlerinin kaynağını izleyen yeni 'Görev Sürücüleri' aracından yararlanabilirsiniz. Hiç yeni bilgi eklemenin etkisinden endişe etmeden plan yapmak istediniz mi? Şimdi, çok seviyeli geri alma ile planınıza koyduğunuz bilgileri geri alabileceğinizi bilerek gönül rahatlığıyla plan yapabilirsiniz.

Geliştirilmiş Proje Rehberi

Proje Kılavuzu, projelerin oluşturulmasına, görev ve kaynakların yönetilmesine, durumun izlenmesine ve proje bilgilerinin raporlanmasına yardımcı olan, adım adım interaktif bir yardım sunar. Proje yöneticileri, proje yönetimi süreci boyunca kolayca hareket edebilecekleri ve farklı metodolojiler için özelleştirilebilecekleri şekilde geliştirildi. Örneğin, şimdi Proje Yönetim Süreci'nden sonra geliştirilen formlara bağlantı gibi araçları dahil etmek mümkün.

Gelişmiş Şablonlar

Office Project 2007'deki ek şablonlar ve Microsoft Office Online'dan indirilebilir ücretsiz şablonlar, projelerin başlatılmasını ve zamandan tasarruf etmeyi kolaylaştırır. Bir kuruluşta daha fazla tutarlılık ve standardizasyon sağlamak için özel şablonlar oluşturmak da mümkündür.

Yeni! Görev Sürücüleri

Bu özellik, bir görevin tüm denetleyici faktörlerini belirleyen önceki sürümlerde mevcut olmadığından hantal bir süreçti. Görev sürücüleri artık bir görevin başlangıç ​​tarihini etkileyen faktörleri göstererek sorunların kaynağını izleyebilir. Olası sürücülere örnekler, öncüller, kısıtlamalar, proje başlangıç ​​tarihi ve takvim istisnalarıdır. Değişiklikler yapıldıkça, görev çizelgelerini etkileyen faktörleri tanımlamak ve belirli bir gecikmenin kök nedenini tanımlamak için bir faktörler zincirini takip etmek kolaylaşır.

Yeni! Çoklu Seviye Undos

Bu, bu sürümde yeni beklenen bir özellik. Kaynakları yeniden tahsis etme, süreleri değiştirme ve bağımlılıkları değiştirme gibi senaryolar, geri almayı ve yinelemeyi kullanarak haritalandırmayı kolaylaştırır. Görüntüleme, veri, seçenek ve daha fazlasına yapılan değişiklikler, Çok Düzeyli Geri Al ile gerçekleşir. Makrolardan gelen eylemler veya eylemler, her seçimin etkilerini tam olarak anlamak için çeşitli senaryoları test etmek için de geri alınabilir.

iletişim

Proje ekibi üyeleri, üst düzey yönetim veya proje müşterileri ile iletişim kuruyor olsun, Microsoft Project 2007'nin yeni iletişim araçları, paydaşların ihtiyaçlarına göre çeşitli formatlarda özel raporlar oluşturabilir.

ÖZELLİKLER

 • Üretkenliği Hızla Alın: Proje Çizelgelerini ve Finansmanlarını Anlayın ve Kontrol Edin: Etkili İletişim ve Proje Bilgilerini Sunun:
  • Proje Kılavuzunu takip edin
  • İhtiyacınız olan yardımı alın
  • Şablonlarla zaman kazanın
  • Sorunların kaynağını izleme
  • Bir değişikliğin etkilerini görün
  • Ne varsa senaryolarla denemeler yapın
  • Kolayca mali kontrol
  • Esnek proje takibi ve analizi
  • Kaldıraç çizelgeleri ve diyagramları
  • Görsel vurguları ekle
  • Geliştirilmiş görünümler kullan
  • Bilgi paylaşımı

İletişim bilgileri
Shenzhen TwoPony Technology Limited

İlgili kişi: sales

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)