Shenzhen TwoPony Teknolojisi Sınırlı

MS Office, MS Project, MS Windows, Windows Server ve daha pek çoğu: sertifikalı Microsoft yazılımı da dahil olmak üzere tam bir marka markası ürününün güvenilir bir satıcısıyız.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerMicrosoft Visio Lisansı

1 Kullanıcı Ms Visio License Professional 2013, İngilizce Microsoft Visio 2013 Lisansı

Sertifika
iyi kalite Office 2016 Anahtar Kodu satış için
Bir süredir Süper yazılımdan satın alıyoruz ve hiç sorun yaşamadık. Fiyatlandırma ve servis mükemmeldir. Teşekkürler!!

—— Ulrike

Çok yararlı ve siteyi seviyorum!

—— Jean

Ben sohbet şimdi

1 Kullanıcı Ms Visio License Professional 2013, İngilizce Microsoft Visio 2013 Lisansı

Çin 1 Kullanıcı Ms Visio License Professional 2013, İngilizce Microsoft Visio 2013 Lisansı Tedarikçi
1 Kullanıcı Ms Visio License Professional 2013, İngilizce Microsoft Visio 2013 Lisansı Tedarikçi 1 Kullanıcı Ms Visio License Professional 2013, İngilizce Microsoft Visio 2013 Lisansı Tedarikçi

Büyük resim :  1 Kullanıcı Ms Visio License Professional 2013, İngilizce Microsoft Visio 2013 Lisansı

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: ABD
Marka adı: Microsoft
Model numarası: Microsoft Visio Professional 2013

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 adet
Fiyat: Negotiable
Teslim süresi: 24 Saat
Ödeme koşulları: T/T, Western union, MoneyGram, Paypal
Yetenek temini: 1000 adet / hafta
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Adı: % 100 Orijinal Microsoft Visio Professional 2013 İngilizce PC 1 Kullanıcı Özelliği: Geliştirilmiş dokunma desteği
Destek: İş Süreçleri Modeli ve Gösterimi (BPMN) 2.0 İşlevi: Hızla profesyonel şemalar oluşturun
Marka: Microsoft Teslim süresi: 24 Saat

Microsoft Visio Professional 2013 Türkçe PC 1 Kullanıcı

Sarf malzemesi sürerken SATIŞ. Lisans 1 PC için% 100 gerçek, kalıcı / kalıcıdır. Önceden yüklenmiş Visio 2013'ü veya Microsoft yüklemesiyle yükleme işlemini etkinleştirir (bağlantı ve satın alma ile sağlanan talimatlar). Ek satın alma gerekmez. Bugün Visio Professional 2013'ü kullanmaya başlayın!

Visio Professional 2013, bireylerin ve ekiplerin karmaşık bilgileri basitleştiren profesyonel, çok yönlü diyagramlar oluşturup paylaşmasını her zamankinden daha kolay hale getirir.

Yeni Microsoft Visio'da şunlar bulunur:

 • Sık kullanılan araçlara, yeni ve güncellenmiş şekillere ve şablonlara daha hızlı erişim ve geliştirilmiş ve genişletilmiş temalar ve efektler dahil olmak üzere diyagramlar oluşturmayı kolaylaştırmak için tasarlanmış özellikler.
 • Aynı şema üzerinde aynı anda birlikte çalışma ve Visio ve Visio Servislerinde iyileştirilmiş yorumlama gibi, ekip çalışmasını daha basit hale getirecek araçlar.
 • Yeni Microsoft SharePoint'te Windows 8 ve Visio Services dahil olmak üzere geliştirilmiş dokunmatik destek.
 • Desteklenen kaynakların genişletilmiş bir kümesiyle, şekilleri gerçek zamanlı verilere bağlayarak, diyagramlarınızı daha dinamik hale getirmek için seçenekler.
 • Microsoft Office 365 veya SharePoint üzerinden şemalarınızı başkalarıyla tarayıcıda (Visio yüklü olmasalar bile) paylaşma.
 • Birleşik Modelleme Dili (UML) 2.4, İş Süreçleri Modeli ve Gösterim (BPMN) 2.0 ve Windows Workflow Foundation 4.0 dahil olmak üzere güncellenmiş diyagramlama standartları için destek.

 • Hızla profesyonel şemalar oluşturun
 • Ekibinizle birlikte diyagram üzerinde çalışın
 • Diyagramları dinamik verilere bağla
 • Güçlü bir şema platformu kullanın

Profesyonel şemaları hızlıca oluşturun: Güncellenmiş şekiller ve yeni biçimlendirme seçenekleriyle birkaç tıklamayla ilgi çekici diyagramlar oluşturun.
ve araçlar.

Diyagramları oluşturmaya ve özelleştirmeye başlamak daha kolay

Visio, kullanmaya başlamanızı kolaylaştırmak, kullanmak istediğiniz kalıpları bulmak ve çoğu zaman güncellenmiş şekilleri olan 60'ın üzerinde yerleşik şablonla harika sonuçlar elde etmek için geliştirmelerle doludur. Ayrıca, bir veya iki tıklamayla tamamen farklı bir tasarım uygulayan zengin bir dizi genişletilmiş ve geliştirilmiş efekt ve temalar kullanarak profesyonel görünümlü diyagramlar oluşturabilir ve özelleştirebilirsiniz.

Ortak görevleri daha kolay gerçekleştirin

Diyagramlar nadiren statiktir, bu nedenle Visio, sık sık gerçekleştirilen görevler için yeni kısayollarla diyagramınızı güncellemeyi hiç olmadığı kadar kolaylaştırır. Çok sık kullanılan araçlara çok daha hızlı bir şekilde erişilebilen hızlı erişim araç çubuğu ile ulaşabilirsiniz ve şekil bağlantılarınızı, şekil meta verilerinizi ve genel düzeni korurken, herhangi bir şekli (veya şekil kombinasyonunu) bir şemada kolayca değiştirebilirsiniz.

Mükemmel görünümlü organizasyon grafikleri daha kolay oluşturun

Visio'daki en çok kullanılan şablonlardan biri, sadece bir tıklamayla, resimleri içe aktarma becerisi ve daha iyi düzen seçeneklerine sahip olmanız için profesyonel bir şekilde birçok yeni stille, daha da iyi hale geldi. grafik görünüyor.


Ekibinizle birlikte diyagram üzerinde birlikte çalışın: Yeni ekip çalışması özelliklerine sahip diyagramlar üzerinde işbirliği yapın.

Aynı anda tek bir diyagram üzerinde çalışın mı?

İki veya daha fazla kişinin aynı şema üzerinde aynı anda tek bir dosya üzerinde yeniden düzenleme ve şekil ekleme, yorum yazma, efekt uygulama gibi çalışmalarına izin vererek takım çalışmasını hızlandırın ve hata riskini azaltın. Sadece tek bir çalışma dosyasıyla, dosyaları e-postayla gönderme, başkalarının orijinal şemada yaptıklarını anlamaya ve birden çok sürümü birlikte el ile birleştirmeye gerek kalmaz.

Hemen hemen her cihazda bir tarayıcı üzerinden şemaları paylaşın

Visio şemalarınızı şirketinizin sunucularında veya Microsoft Office 365 üzerinden Microsoft SharePoint'e kaydederek, onları Visio'suz meslektaşlarınız için bir tarayıcı aracılığıyla anında görüntüleyebilirsiniz.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

 • ÜRETİCİ FİRMA Microsoft şirketi
  ÜRETİCİ PARTİ NUMARASI D87-05368
  MARKA ADI Microsoft,
  ÜRÜN TİPİ Yazılım Lisansı
  YAZILIM ADI Visio 2013 Professional 32/64-bit
  PLATFORM DESTEKLENEN PC
  LİSANS ÜCRETİ Standart
  LİSANS MİKTARI 1 bilgisayar

İletişim bilgileri
Shenzhen TwoPony Technology Limited

İlgili kişi: sales

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)