Shenzhen TwoPony Teknolojisi Sınırlı

MS Office, MS Project, MS Windows, Windows Server ve daha pek çoğu: sertifikalı Microsoft yazılımı da dahil olmak üzere tam bir marka markası ürününün güvenilir bir satıcısıyız.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerWindows Server Açık Lisansı

Şube Önbellek Windows Server Açık Lisans Essentials 2012 64Bit DVD 1-2CPU OEM

Sertifika
iyi kalite Office 2016 Anahtar Kodu satış için
Bir süredir Süper yazılımdan satın alıyoruz ve hiç sorun yaşamadık. Fiyatlandırma ve servis mükemmeldir. Teşekkürler!!

—— Ulrike

Çok yararlı ve siteyi seviyorum!

—— Jean

Ben sohbet şimdi

Şube Önbellek Windows Server Açık Lisans Essentials 2012 64Bit DVD 1-2CPU OEM

Çin Şube Önbellek Windows Server Açık Lisans Essentials 2012 64Bit DVD 1-2CPU OEM Tedarikçi

Büyük resim :  Şube Önbellek Windows Server Açık Lisans Essentials 2012 64Bit DVD 1-2CPU OEM

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: ABD
Marka adı: MICROSOFT
Model numarası: Microsoft Windows Server Essentials 2012 64Bit DVD 1-2CPU OEM

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1pcs
Fiyat: Negotiable
Teslim süresi: 24hs
Ödeme koşulları: D / A, D / P, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: Her hafta 5000pcs
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Marka: Microsoft Ürün: Microsoft Windows Server Essentials
Adı: 2012 64Bit DVD 1-2CPU OEM Ürün adı: Microsoft Windows Server Essentials 2012 64Bit DVD 1-2CPU OEM
Destek: Şube önbellek Teslimat Süresi: 24hs

Microsoft Windows Server Essentials 2012 64Bit DVD 1-2CPU OEM

Özellik adı Ne var ne yok Açıklama
Sunucu Dağıtımı Windows Server Essentials'taki sunucu dağıtım seçenekleri şunları içerir:

- Windows Server 2012 R2 Standard ve Datacenter sürümlerinde bir sunucu rolü olarak Windows Server Essentials Experience, bir etki alanında üye sunucu olarak yüklenebilir.
- Windows Server 2012 R2 Essentials, fiziksel bir sunucuya veya sanal bir makineye yüklenebilir.
- Windows Server 2012 R2 Essentials, orman ve etki alanının kökünde etki alanı denetleyicisi olmalı ve tüm FSMO rollerini tutmalıdır.
- Windows Server 2012 R2 Standard ve Datacenter sürümlerinde bir sunucu rolü olarak Windows Server Essentials Experience, bir etki alanında üye sunucu olarak yüklenebilir. Bir Active Directory etki alanı yoksa, rolün yüklenmesi bir Active Directory etki alanı oluşturur ve sunucu tüm FSMO rollerini tutarak, orman ve etki alanının kökündeki etki alanı denetleyicisi olur. Ağınızda yüklü Windows Server Essentials Experience rolüyle birden fazla sunucunuz olabilir.
- Yükleme işleminizin bir parçası olarak, sihirbazdaki yönergeleri izleyerek Windows Server 2012 R2 Essentials'ı sanal makine olarak yüklemeyi seçebilirsiniz.
Müşteri Dağıtımı Windows Server 2012 R2 Essentials, gelişmiş istemci dağıtım seçenekleri sunar. Windows Server 2012 R2 Essentials için istemci dağıtım sürecinde aşağıdaki geliştirmeler ve değişiklikler yapılmıştır:

- Bağlayıcı, uzak bir konumdan Windows Server 2012 R2 Essentials çalıştıran bir sunucuya bağlanmak için kullanılabilir.
- Bağlayıcı, etki alanıyla birleştirilen istemcilerde otomatik VPN araması tetikleyebilir, böylece müşterilerin şirket dışında çalışırken Windows Server 2012 R2 Essentials'a her zaman bağlanabilir.
- Bağlayıcı, Windows Server 2012 R2 Essentials'ı yeniden yüklemeden çalışan diğer sunuculara bağlanacak şekilde yapılandırılabilir.
- Konektör performansı, bellek ve CPU kullanımını azaltarak geliştirilmiştir.
Kullanıcılar ve Gruplar Kullanıcıları ve grupları yönetmek için aşağıdaki işlevler eklenir:

- Kullanıcı grupları yönetimi
- Office 365 dağıtım grupları yönetimi
- Kullanıcı grupları oluşturabilir ve bunlara kullanıcı hesapları ekleyebilirsiniz. Kullanıcı hesabı izinleri, kullanıcı grubu üyelikleri aracılığıyla yönetilebilir.
- Sunucunuz Office 365 ile tümleşik ise, Office 365 dağıtım gruplarınızı Panodan yönetebilirsiniz.
Sunucu Deposu Sunucu Depolama Alanı'nda aşağıdaki işlevsellikler eklenir:

- Windows Server 2012 R2 Essentials ağındaki ikinci bir sunucudaki klasör yönetimi
- Sunucu klasörü kotası
- Aynı Evrensel Adlandırma Kuralı (UNC) yol önekini korurken, ikincil bir sunucuda paylaşılan klasörler oluşturabilirsiniz.
- Bir sunucu klasörü için bir alan kotası belirtebilirsiniz. Bir sunucu klasörü boyutu tanımlanmış kotasının ötesinde büyüdüğünde bir uyarı alırsınız.
Veri koruması Windows Server 2012 R2 Essentials geliştirilmiş Dosya Geçmişi içerir. Dosya Geçmişi yedeklemeleri, kullanıcı başına cihaz başına yapılandırılır. Ayrıca, eski bilgisayarınız artık işlevsel değilse veya kullanılamıyorsa, verilerinizi yeni bir bilgisayarda Dosya Geçmişi yedeklemeleri aracılığıyla otomatik olarak geri yükleyebilirsiniz. Ağdaki yeni bilgisayarınıza ilk kez oturum açtığınızda, dosyalarınızı geri yüklemeniz istenir. Dosya Geçmişi yedekleriniz.
Sağlık raporları Sağlık Raporları, Windows Server 2012 R2 Essentials ile entegre edilmiştir ve artık eklenti olarak kurulmasına gerek yoktur. Giriş sayfası Uyarılar ve Raporlar sekmelerini içerir. İş gereksinimlerinize bağlı olarak, izlemek istediğiniz öğeleri görüntülemek için sistem sağlık raporlarını özelleştirebilirsiniz.
BranchCache BranchCache, Windows Server 2012 R2 Essentials ile entegre edilmiştir. Windows Server 2012 R2 Essentials çalıştıran sunucu site dışındaysa, veri erişimini geliştirmek için BranchCache'i açabilirsiniz. Daha fazla bilgi için, bkz. BranchCache'i yönetme .
Office 365 Entegrasyonu Office 365, Windows Server 2012 R2 Essentials ile tümleşik olduğunda aşağıdaki işlevler kullanılabilir:

- SharePoint Kütüphaneleri yönetimi
- Office 365 dağıtım grupları yönetimi
Sunucunuz Office 365 ile entegre edilmişse şunları yapabilirsiniz:

- Office 365 SharePoint Kütüphanelerinizi Panodan yönetin.
- Office 365 dağıtım gruplarınızı Gösterge Panosundan yönetin.

Önemli: Windows Server 2012 R2 Essentials'ın Office 365 ile tümleştirilmesi yalnızca tek bir etki alanı denetleyicisi ortamında desteklenir. Office 365 Sihirbazı ile tümleştir, bir etki alanı denetleyicisinde çalıştırılmalıdır.
Mobil cihazlar Mobil Cihazları Panodan yönetebilirsiniz. Sunucunuz Office 365 ile tümleşikse, mobil aygıtlarınızı Exchange Active Sync işlevlerini kullanarak yönetebilirsiniz; Örneğin, bir mobil cihazdan e-posta erişimini tanımlayabilir, şifre politikaları oluşturabilir ve mobil cihazın uzaktan silinmesini gerçekleştirebilirsiniz.
İstemci Tam Sistem Geri Yükleme İstemci Tam Sistem Geri Yükleme, Windows Dağıtım Hizmetleri tarafından desteklenir. İstemci Geri Yükleme Hizmeti görevini kullanarak istemci geri yükleme hizmeti oluşturabilir ve bir DVD'ye kaydedilmiş bir görüntüyü kullanmak yerine ağ üzerinden istemci tam sistem geri yüklemesi gerçekleştirebilirsiniz.
Uzaktan Web Erişimi Uzaktan Web Erişimi deneyimi güncelleştirildi. Uzak Web Erişimi, dokunmatik cihazlar için optimize edilmiş ve zengin HTML5 desteği ile geliştirilmiştir.
Microsoft çevrimiçi hizmetler entegrasyonu Windows Server 2012 R2 Essentials'ın Microsoft çevrimiçi hizmetlerle entegrasyonu güncellenir. Windows Server 2012 R2 Essentials'ın Microsoft Azure Active Directory (Azure AD), Office 365, Windows Intune ve şirket içi Exchange de dahil olmak üzere Microsoft çevrimiçi hizmetlerle tümleştirilmesi yalnızca tek bir etki alanı denetleyicisi ortamında desteklenir. Bu Microsoft çevrimiçi hizmetleri için entegrasyon sihirbazı bir etki alanı denetleyicisinde çalıştırılmalıdır.

İletişim bilgileri
Shenzhen TwoPony Technology Limited

İlgili kişi: sales

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)