Shenzhen TwoPony Teknolojisi Sınırlı

MS Office, MS Project, MS Windows, Windows Server ve daha pek çoğu: sertifikalı Microsoft yazılımı da dahil olmak üzere tam bir marka markası ürününün güvenilir bir satıcısıyız.

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerOffice 2013 Key Code

Kalıcı Ofis 2013 Anahtar Kodu Microsoft Visio Professional 1 PC Lisansı

Ben sohbet şimdi
Sertifika
Çin Shenzhen TwoPony Technology Limited Sertifikalar
Bir süredir Süper yazılımdan satın alıyoruz ve hiç sorun yaşamadık. Fiyatlandırma ve servis mükemmeldir. Teşekkürler!!

—— Ulrike

Çok yararlı ve siteyi seviyorum!

—— Jean

Kalıcı Ofis 2013 Anahtar Kodu Microsoft Visio Professional 1 PC Lisansı

Permanent Office 2013 Key Code Microsoft Visio Professional 1 PC License
Permanent Office 2013 Key Code Microsoft Visio Professional 1 PC License

Büyük resim :  Kalıcı Ofis 2013 Anahtar Kodu Microsoft Visio Professional 1 PC Lisansı En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: ABD
Marka adı: Microsoft
Model numarası: % 100 gerçek, kalıcı Microsoft Visio Professional 2013 PC 1 PC Lisansı

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1pcs
Fiyat: Negotiable
Teslim süresi: 24 saat
Ödeme koşulları: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram £ ¬Paypal
Yetenek temini: 1000pcs/gün
Detaylı ürün tanımı
BRAND NAME: Microsoft Ürün türü: Yazılım Lisansı
YAZILIM ADI: Visio 2013 Professional 32/64-bit PLATFORM DESTEKLENEN: PC
Lisans Adedi: 1 pc DAĞITIM ORTAMI / YÖNTEM: indir
Vurgulamak:

microsoft office 2013 key

,

office 2013 license key

Microsoft Visio Professional 2013 PC 1 PC Lisansı

Microsoft Visio Professional 2013 - PC - 1 PC - Lisans

Sarf malzemesi sürerken SATIŞ. ? Lisans 1 PC için% 100 gerçek, kalıcı / kalıcıdır. Önceden yüklenmiş Visio 2013'ü veya Microsoft yüklemesiyle yükleme işlemini etkinleştirir (bağlantı ve satın alma ile sağlanan talimatlar). Ek satın alma gerekmez. Bugün Visio Professional 2013'ü kullanmaya başlayın!

Visio Professional 2013, bireylerin ve ekiplerin karmaşık bilgileri basitleştiren profesyonel, çok yönlü diyagramlar oluşturup paylaşmasını her zamankinden daha kolay hale getirir.

Yeni Microsoft Visio'da şunlar bulunur:

 • Sık kullanılan araçlara, yeni ve güncellenmiş şekillere ve şablonlara daha hızlı erişim ve geliştirilmiş ve genişletilmiş temalar ve efektler dahil olmak üzere diyagramlar oluşturmayı kolaylaştırmak için tasarlanmış özellikler.
 • Aynı zamanda aynı şema üzerinde birlikte çalışabilme ve iyileştirilmiş yorumlama becerisi gibi, hem Visio hem de Visio Hizmetlerinde ekip çalışması yapmayı kolaylaştıran araçlar.
 • Yeni Microsoft SharePoint'te Windows 8 ve Visio Services dahil olmak üzere geliştirilmiş dokunmatik destek.
 • Desteklenen kaynakların genişletilmiş bir kümesiyle, şekilleri gerçek zamanlı verilere bağlayarak, diyagramlarınızı daha dinamik hale getirmek için seçenekler.
 • Microsoft Office 365 veya SharePoint üzerinden şemalarınızı başkalarıyla tarayıcıda (Visio yüklü olmasalar bile) paylaşma.
 • Birleşik Modelleme Dili (UML) 2.4, İş Süreçleri Modeli ve Gösterim (BPMN) 2.0 ve Windows İş Akışı Vakfı 4.0 dahil olmak üzere güncellenmiş diyagramlama standartları için destek.?

 • Hızla profesyonel şemalar oluşturun
 • Ekibinizle birlikte diyagram üzerinde çalışın
 • Diyagramları dinamik verilere bağla
 • Güçlü bir şema platformu kullanın

Profesyonel şemaları hızlıca oluşturun: Güncellenmiş şekiller ve yeni biçimlendirme seçenekleriyle birkaç tıklamayla ilgi çekici diyagramlar oluşturun.
ve araçlar.

Diyagramları oluşturmaya ve özelleştirmeye başlamak daha kolay

Visio, kullanmaya başlamanızı kolaylaştırmak, kullanmak istediğiniz kalıpları bulmak ve çoğu zaman güncellenmiş şekilleri olan 60'ın üzerinde yerleşik şablonla harika sonuçlar elde etmek için geliştirmelerle doludur. Ayrıca, bir veya iki tıklamayla tamamen farklı bir tasarım uygulayan zengin bir dizi genişletilmiş ve geliştirilmiş efekt ve temalar kullanarak profesyonel görünümlü diyagramlar oluşturabilir ve özelleştirebilirsiniz.

Ortak görevleri daha kolay gerçekleştirin

Diyagramlar nadiren statiktir, bu nedenle Visio, sık sık gerçekleştirilen görevler için yeni kısayollarla diyagramınızı güncellemeyi hiç olmadığı kadar kolaylaştırır. Çok sık kullanılan araçlara çok daha hızlı bir şekilde erişilebilen hızlı erişim araç çubuğu ile ulaşabilirsiniz ve şekil bağlantılarınızı, şekil meta verilerinizi ve genel düzeni korurken, herhangi bir şekli (veya şekil kombinasyonunu) bir şemada kolayca değiştirebilirsiniz.

Mükemmel görünümlü organizasyon grafikleri daha kolay oluşturun

Visio? En çok kullanılan şablonlarından biri? Organizasyon şeması ?? sadece birkaç yeni stilleri ile daha da iyi hale geldi? Sadece tek bir tıklama ile uygulayabilirsiniz profesyonel, oyuncu için daha iyi var, resim almak için yeteneği ve geliştirilmiş düzen seçenekleri yardımcı olmak için Org grafiğinizin görünüşüne ince ayar yapın.


Ekibinizle birlikte diyagram üzerinde birlikte çalışın: Yeni ekip çalışması özelliklerine sahip diyagramlar üzerinde işbirliği yapın.

Aynı anda tek bir diyagram üzerinde çalışın mı?

İki veya daha fazla kişinin aynı şema üzerinde aynı anda tek bir dosya üzerinde çalışmasına izin vererek ekip çalışmasını kolaylaştırın ve hata riskini azaltın. Şekilleri yeniden düzenleme ve ekleme, yorum yazma, efekt uygulama. Sadece tek bir çalışma dosyasıyla, dosyaları e-postayla gönderme, başkalarının orijinal şemada yaptıklarını anlamaya ve birden çok sürümü birlikte el ile birleştirmeye gerek kalmaz.

Hemen hemen her cihazda bir tarayıcı üzerinden şemaları paylaşın

Visio şemalarınızı Microsoft SharePoint®'e veya şirketinizin sunucularına veya Microsoft Office 365'e kaydederek, onları Visio'suz iş arkadaşları için bir tarayıcı aracılığıyla anında görüntüleyebilirsiniz. SharePoint'teki Visio Hizmetleri, tarayıcıdan, orijinal şemasından tam ayrıntı, yenilenebilir veriler (veri bağlantılarına sahip şemalarda), yorumları görüntüleme ve ekleme seçeneği ve iyileştirilmiş dokunma desteği ile zengin bir deneyim sunar. hemen hemen her cihaz üzerinden diyagram.

Geliştirilmiş yorumlama ile geri bildirim verin

En son Visio sürümü özellikleri tasarımını tanıtıyor

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

 • ÜRETİCİ Microsoft Corporation
 • ÜRETİCİ PARTİ NUMARASI AAA-02264
 • MARKA ADI Microsoft
 • ÜRÜN TİPİ Yazılım Lisansı
 • YAZILIM ADI Visio 2013 Professional 32/64-bit
 • PLATFORM DESTEKLENEN PC
 • LİSANS MİKTARI 1 ADET

İletişim bilgileri
Shenzhen TwoPony Technology Limited

İlgili kişi: sales

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin