Shenzhen TwoPony Teknolojisi Sınırlı

MS Office, MS Project, MS Windows, Windows Server ve daha pek çoğu: sertifikalı Microsoft yazılımı da dahil olmak üzere tam bir marka markası ürününün güvenilir bir satıcısıyız.

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerOffice 2013 Key Code

İngilizce Microsoft Visual Studio Professional 2013 1 PC Perakende Lisansı Web Uygulaması Kabul Edildi

Ben sohbet şimdi
Sertifika
Çin Shenzhen TwoPony Technology Limited Sertifikalar
Bir süredir Süper yazılımdan satın alıyoruz ve hiç sorun yaşamadık. Fiyatlandırma ve servis mükemmeldir. Teşekkürler!!

—— Ulrike

Çok yararlı ve siteyi seviyorum!

—— Jean

İngilizce Microsoft Visual Studio Professional 2013 1 PC Perakende Lisansı Web Uygulaması Kabul Edildi

English Microsoft Visual Studio Professional 2013 1 PC Retail License Web App Accepted
English Microsoft Visual Studio Professional 2013 1 PC Retail License Web App Accepted

Büyük resim :  İngilizce Microsoft Visual Studio Professional 2013 1 PC Perakende Lisansı Web Uygulaması Kabul Edildi En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: ABD
Marka adı: Microsoft
Model numarası: Microsoft Visual Studio Professional 2013 1 PC Perakende Lisansı

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1pcs
Fiyat: Negotiable
Teslim süresi: 24 saat
Ödeme koşulları: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram £ ¬Paypal
Yetenek temini: 1000pcs/gün
Detaylı ürün tanımı
Marka: Microsoft dil: İngilizce
PLATFORM DESTEKLENEN: MAC LİSANS ÜCRETİ Standardı: Standart
Delivey: 24hs Ürün adı: Microsoft Visual Studio Professional 2013 1 PC Perakende Lisansı
Vurgulamak:

office 2013 product key

,

office 2013 license key

Microsoft Visual Studio Professional 2013 1 PC Perakende Lisansı

Visual Studio Professional 2013, müşterilerinizi memnun edecek yenilikçi kullanıcı deneyimlerine sahip uygulamalar oluşturmanıza yardımcı olabilir. Entegre ortam, karmaşık görevleri kolaylaştırır, böylece hedeflerinize ulaşmaya odaklanabilirsiniz. Visual Studio Professional 2013'ü kullanarak, Windows, Windows Phone, Office, web veya bulut üzerinde kaliteli uygulamalar sunabilirsiniz.

Birden çok platform için geliştirin

Aynı geliştirme ortamı ile Windows, bulut, telefonlar, Microsoft Office ve Microsoft SharePoint için uygulamalar geliştirin. Ayrıca, web uygulamalarını, mobil tarayıcılar için gelişmiş ASP.NET desteğiyle mobil cihazları hedeflemeye otomatik olarak uyarlayabilirsiniz.

Modern web uygulamaları yaratın

JavaScript ve jQuery için yeni araçlar ile etkileşimli web uygulamalarını daha kolay ve verimli bir şekilde geliştirin. Yeni Sayfa Denetçisi yeteneği ile uygulamanızla etkileşimde bulunurken sorunları daha hızlı tanımlayabilir ve anında değişiklik yapabilirsiniz. Ayrıca, yeni ASP.NET modeli bağlama, istemci tarafı doğrulama ve HTML5 formları ile veri odaklı web uygulamaları da oluşturabilirsiniz.

Güçlü, tasarım odaklı araçlar

Visual Studio için güncelleştirilmiş Microsoft Blend, XAML ve HTML5 uygulamaları için yeni, tasarım merkezli araçlar içerir. Buna ek olarak, yeni etkileşimli mod ile oluştururken uygulamayı deneyimleyebilir ve oldukça etkileşimli uygulamalar oluşturmak için gereken süreyi önemli ölçüde azaltabilirsiniz.

Hızlı ve akıcı deneyimler geliştirin

Geleneksel iş parçacığı tabanlı kodu büyük ölçüde basitleştiren, Microsoft Visual C #, Visual Basic .NET ve Visual C ++ içerisindeki ekleri kullanarak yanıt veren kullanıcı arabirimleri ve ölçeklenebilir hizmetler oluşturun.

Html5 ile bir sonraki seviyeye git

HTML5 ve CSS3 geliştirmeyi daha üretken hale getiren ve geleneksel HTML geliştirmeyi zenginleştiren yeni düzenleyicilerle standart gelişimi bir üst seviyeye taşıyın.

Müşteriler için en iyi iş platformları ile geliştirin

Windows Azure kullanarak proje uygulamalarını genişletmek, proje şablonlarını oluşturmak, dağıtmak, sorunsuz bir hata ayıklama deneyimi ve kolay yayınlama.

Kullanıcılarınızın bildiği araçları kullanın

Microsoft Office ve Microsoft SharePoint geliştirme yetenekleri, üretkenlik araçlarıyla bütünleşen özel çözümler oluşturmak için mükemmeldir.

Entegre bir çözümle verimliliği artırın

Verimliliği artırmak ve geliştirme sürecini kolaylaştırmak için kodlama, hata ayıklama ve dağıtma gibi tüm geliştirme görevleriniz için tek bir araç kullanın. En yeni platformları oluştururken, Visual Studio 2010 ile uyumluluk yoluyla eski uygulamaları koruyun ve geliştirin.

Yeni bir ide ile çabaları hızlandırın ve basitleştirin

Yeni kullanıcı arabirimiyle günlük görevleri daha hızlı gerçekleştirin, böylece kod içerisinde gezinmenizi ve genel görevlere daha hızlı erişmenizi sağlar.

Hızla kaliteli masaüstü ve web iş uygulamaları oluşturun

Esnek, hızlı bir uygulama geliştirme aracı olan Visual Studio için Microsoft LightSwitch ile profesyonel kalitede masaüstü ve web uygulamaları ve hizmetleri oluşturun ve dağıtın.

Ekip işbirliğini merkezileştirin

Team Foundation Server ve Visual Studio Professional 2012 ile siz ve ekibiniz görevlerinizde merkezi bir kaynak kodu, iş öğesi ve hata izleme deposu kullanabilirsiniz. Bu, ekiplerinizi müşterilerinizin beklentilerini aşan bir değer sunmak için bir araya getirmenize yardımcı olacaktır.

İletişim bilgileri
Shenzhen TwoPony Technology Limited

İlgili kişi: sales

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin