Shenzhen TwoPony Teknolojisi Sınırlı

MS Office, MS Project, MS Windows, Windows Server ve daha pek çoğu: sertifikalı Microsoft yazılımı da dahil olmak üzere tam bir marka markası ürününün güvenilir bir satıcısıyız.

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerOffice 2013 Key Code

Microsoft Visio Professional 2013 İngilizce PC 1 Kullanıcı - Akademik Sürüm

Ben sohbet şimdi
Sertifika
Çin Shenzhen TwoPony Technology Limited Sertifikalar
Bir süredir Süper yazılımdan satın alıyoruz ve hiç sorun yaşamadık. Fiyatlandırma ve servis mükemmeldir. Teşekkürler!!

—— Ulrike

Çok yararlı ve siteyi seviyorum!

—— Jean

Microsoft Visio Professional 2013 İngilizce PC 1 Kullanıcı - Akademik Sürüm

Microsoft Visio Professional 2013 English PC 1 User - Academic Edition
Microsoft Visio Professional 2013 English PC 1 User - Academic Edition

Büyük resim :  Microsoft Visio Professional 2013 İngilizce PC 1 Kullanıcı - Akademik Sürüm En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: ABD
Marka adı: Microsoft
Sertifika: Microsoft Visio Professional 2013 English PC 1 User - Academic Edition
Model numarası: Microsoft Visio Professional 2013 İngilizce PC 1 Kullanıcı - Akademik Sürüm

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1pcs
Fiyat: Negotiable
Teslim süresi: 24 saat
Ödeme koşulları: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram Paypal
Yetenek temini: 1000pcs/gün
Detaylı ürün tanımı
Marka: Microsoft dil: İngilizce
PLATFORM DESTEKLENEN: MAC LİSANS ÜCRETİ: Standart
Delivey: 24hs Ürün adı: Microsoft Visio Professional 2013 İngilizce PC 1 Kullanıcı - Akademik Sürüm
Vurgulamak:

microsoft office 2013 key

,

office 2013 license key

Microsoft Visio Professional 2013 İngilizce PC 1 Kullanıcı Akademik Sürümü

Sarf malzemesi sürerken SATIŞ. Lisans 1 PC için% 100 gerçek, kalıcı / kalıcıdır. Önceden yüklenmiş Visio 2013'ü veya Microsoft yüklemesiyle yükleme işlemini etkinleştirir (bağlantı ve satın alma ile sağlanan talimatlar). Ek satın alma gerekmez. Bugün Visio Professional 2013'ü kullanmaya başlayın!

Visio Professional 2013, bireylerin ve ekiplerin karmaşık bilgileri basitleştiren profesyonel, çok yönlü diyagramlar oluşturup paylaşmasını her zamankinden daha kolay hale getirir.

Yeni Microsoft Visio'da şunlar bulunur:

  • Sık kullanılan araçlara, yeni ve güncellenmiş şekillere ve şablonlara daha hızlı erişim ve geliştirilmiş ve genişletilmiş temalar ve efektler dahil olmak üzere diyagramlar oluşturmayı kolaylaştırmak için tasarlanmış özellikler.
  • Aynı şema üzerinde aynı anda birlikte çalışma ve Visio ve Visio Servislerinde iyileştirilmiş yorumlama gibi, ekip çalışmasını daha basit hale getirecek araçlar.
  • Yeni Microsoft SharePoint'te Windows 8 ve Visio Services dahil olmak üzere geliştirilmiş dokunmatik destek.
  • Desteklenen kaynakların genişletilmiş bir kümesiyle, şekilleri gerçek zamanlı verilere bağlayarak, diyagramlarınızı daha dinamik hale getirmek için seçenekler.
  • Microsoft Office 365 veya SharePoint üzerinden şemalarınızı başkalarıyla tarayıcıda (Visio yüklü olmasalar bile) paylaşma.
  • Birleşik Modelleme Dili (UML) 2.4, İş Süreçleri Modeli ve Gösterim (BPMN) 2.0 ve Windows Workflow Foundation 4.0 dahil olmak üzere güncellenmiş diyagramlama standartları için destek.


Profesyonel şemaları hızlıca oluşturun: Güncellenmiş şekiller ve yeni biçimlendirme seçenekleri ve araçları ile sadece birkaç tıklamayla ilgi çekici şemalar oluşturun.

Diyagramları oluşturmaya ve özelleştirmeye başlamak daha kolay

Visio, kullanmaya başlamanızı kolaylaştırmak, kullanmak istediğiniz kalıpları bulmak ve çoğu zaman güncellenmiş şekilleri olan 60'ın üzerinde yerleşik şablonla harika sonuçlar elde etmek için geliştirmelerle doludur. Ayrıca, bir veya iki tıklamayla tamamen farklı bir tasarım uygulayan zengin bir dizi genişletilmiş ve geliştirilmiş efekt ve temalar kullanarak profesyonel görünümlü diyagramlar oluşturabilir ve özelleştirebilirsiniz.

Ortak görevleri daha kolay gerçekleştirin

Diyagramlar nadiren statiktir, bu nedenle Visio, sık sık gerçekleştirilen görevler için yeni kısayollarla diyagramınızı güncellemeyi hiç olmadığı kadar kolaylaştırır. Çok sık kullanılan araçlara çok daha hızlı bir şekilde erişilebilen hızlı erişim araç çubuğu ile ulaşabilirsiniz ve şekil bağlantılarınızı, şekil meta verilerinizi ve genel düzeni korurken, herhangi bir şekli (veya şekil kombinasyonunu) bir şemada kolayca değiştirebilirsiniz.

Mükemmel görünümlü organizasyon grafikleri daha kolay oluşturun

Visio'daki en çok kullanılan şablonlardan biri, sadece bir tıklamayla, resimleri içe aktarma becerisi ve daha iyi düzen seçeneklerine sahip olmanız için profesyonel bir şekilde birçok yeni stille, daha da iyi hale geldi. grafik görünüyor.


Ekibinizle birlikte diyagram üzerinde birlikte çalışın: Yeni ekip çalışması özelliklerine sahip diyagramlar üzerinde işbirliği yapın.

Aynı anda tek bir diyagram üzerinde çalışın

İki veya daha fazla kişinin aynı şema üzerinde aynı anda tek bir dosya üzerinde yeniden düzenleme ve şekil ekleme, yorum yazma, efekt uygulama gibi çalışmalarına izin vererek takım çalışmasını hızlandırın ve hata riskini azaltın. Sadece tek bir çalışma dosyasıyla, dosyaları e-postayla gönderme, başkalarının orijinal şemada yaptıklarını anlamaya ve birden çok sürümü birlikte el ile birleştirmeye gerek kalmaz.

Hemen hemen her cihazda bir tarayıcı üzerinden şemaları paylaşın

Visio şemalarınızı şirketinizin sunucularında veya Microsoft Office 365 üzerinden Microsoft SharePoint'e kaydederek, onları Visio'suz meslektaşlarınız için bir tarayıcı aracılığıyla anında görüntüleyebilirsiniz.

İletişim bilgileri
Shenzhen TwoPony Technology Limited

İlgili kişi: sales

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin