Shenzhen TwoPony Teknolojisi Sınırlı

MS Office, MS Project, MS Windows, Windows Server ve daha pek çoğu: sertifikalı Microsoft yazılımı da dahil olmak üzere tam bir marka markası ürününün güvenilir bir satıcısıyız.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerWindows Server Açık Lisansı

16 Çekirdekli Windows Sunucu Açık Lisans Standart 2019 64 Bit İngilizce 1pk DSP OEI DVD

Sertifika
iyi kalite Office 2016 Anahtar Kodu satış için
Bir süredir Süper yazılımdan satın alıyoruz ve hiç sorun yaşamadık. Fiyatlandırma ve servis mükemmeldir. Teşekkürler!!

—— Ulrike

Çok yararlı ve siteyi seviyorum!

—— Jean

Ben sohbet şimdi

16 Çekirdekli Windows Sunucu Açık Lisans Standart 2019 64 Bit İngilizce 1pk DSP OEI DVD

Çin 16 Çekirdekli Windows Sunucu Açık Lisans Standart 2019 64 Bit İngilizce 1pk DSP OEI DVD Tedarikçi
16 Çekirdekli Windows Sunucu Açık Lisans Standart 2019 64 Bit İngilizce 1pk DSP OEI DVD Tedarikçi 16 Çekirdekli Windows Sunucu Açık Lisans Standart 2019 64 Bit İngilizce 1pk DSP OEI DVD Tedarikçi 16 Çekirdekli Windows Sunucu Açık Lisans Standart 2019 64 Bit İngilizce 1pk DSP OEI DVD Tedarikçi 16 Çekirdekli Windows Sunucu Açık Lisans Standart 2019 64 Bit İngilizce 1pk DSP OEI DVD Tedarikçi 16 Çekirdekli Windows Sunucu Açık Lisans Standart 2019 64 Bit İngilizce 1pk DSP OEI DVD Tedarikçi

Büyük resim :  16 Çekirdekli Windows Sunucu Açık Lisans Standart 2019 64 Bit İngilizce 1pk DSP OEI DVD

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: ABD
Marka adı: Microsoft
Model numarası: Windows Server Standard 2019

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 adet
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Fiziksel ve dijital
Teslim süresi: 1-3 gün
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
dil: İngilizce Marka adı: Microsoft
Teslim türü: Dijital teslimat Ürün kategorisi: Windows sistem

Microsoft Windows Server 2019 Standart 64bit ,

NOT: Bu yepyeni bir mühürlü anahtar ve DVD kutusu

PENCERE SUNUCUSU 2019 ÖZELLİKLERİ

· Yeni bulut ölçeklendirme teknolojisi olan Küme Setleri, birden fazla Yük Devretme Kümesinin gevşek bağlantılı bir gruplandırmasıdır: hesaplama, depolama ya da aşırı yakınma. Küme Setleri teknolojisi, bir Küme Seti içindeki üye kümeler arasında sanal makine akışkanlığı ve sanal makine akışkanlığını desteklemek için “küme” boyunca birleşik bir depolama ad alanı sağlayacaktır.

· NTLM'nin devre dışı bırakıldığı ortamlarda yük devretme kümelerinin konuşlandırılmasını sağlayan , NTLM kimlik doğrulaması olmayan Yük Devretme Kümesi .

· Korumalı VM'nin Çevrimdışı modu, Alternatif HGS ve Korumalı Linux desteği, HyperV korumalı sanal makineleri, Host Guardian Hizmetlerine (HGS) aralıklı olarak bağlanan ana makinelerde çalıştırmanıza olanak tanır. Geri dönüş HGS'si, birincil HGS sunucusuna ulaşıp ulaşamayacağını denemek için Hyper-V için ikinci bir URL grubu yapılandırmanıza izin verir.

· HyperV korumalı sanal makineleri, Host Guardian Hizmetlerine (HGS) aralıklı olarak bağlanan ana makinelerde çalıştırmanıza olanak tanıyan , korumalı VM'nin Alternate HGS'si. Geri dönüş HGS'si, birincil HGS sunucusuna ulaşıp ulaşamayacağını denemek için Hyper-V için ikinci bir URL grubu yapılandırmanıza izin verir.

· Korumalı VM'lerin korumalı VM'ler için yüksek kullanılabilirlik vaadi alanını bir adım daha ileri götüren ve ana bilgisayarın birincil ve geri dönüş HGS'lerine erişilemese bile korumalı bir VM başlatmaya devam etmenize izin veren Çevrimdışı modu .

· Korumalı VM'in karma işletim sistemi ortamları kullanan müşteriler için Korumalı Linux desteği, Microsoft artık Ubuntu, Red Hat Enterprise Linux ve SUSE Linux Kurumsal Sunucu Korumalı sanal makineleri desteklemektedir.

· Uçtan uca şifrelemeyi yönetmek ve ana bilgisayarlar arasında kablolar ve ağ aygıtları arasında gezinirken verileri korumak için DTLS tabanlı şifrelemeyi yapılandırmak için basit olan SDN'te Şifreli Ağ . VM alt ağındaki trafik, ana bilgisayardan çıktıkça otomatik olarak şifrelenecek ve teldeki trafiğin engellenmesini ve manipüle edilmesini önleyecektir. Bu, VM'lerde kendilerinde herhangi bir yapılandırma değişikliği gerektirmeden gerçekleştirilir.

· Depolama Alanları Doğrudan Yöneticileri'nin, doğrudan kümelerinden geçmiş performans ve kapasite verilerine kolayca erişmelerini sağlayan Performans Geçmişi için performans geçmişi .

· Derin platform algılayıcıları ve müdahale eylemleri sağlayan, bellek ve çekirdek düzeyinde saldırganlık faaliyetlerine görünürlük sağlayan ve ek adli verilerin uzaktan toplanması, zararlı dosyaların uzaktan toplanması gibi olaylara karşı tehlikeye atılmış makinelerde işlem yapma becerisi sağlayan Windows Defender Gelişmiş Tehdit Koruması , kötü niyetli işlemleri sonlandırma vb.

· Aygıtı çok çeşitli saldırı vektörlerine karşı kilitlemek ve kötü amaçlı yazılım saldırısında yaygın olarak kullanılan davranışları engellemek için tasarlanmış yeni ana bilgisayar saldırı önleme özellikleri kümesi olan Windows Defender ATP Exploit Guard.

Karşılaştırılan pencereler 2019 ile 2016 yılları arasında

İşinizi Koruyun

Microsoft teknolojileri, sahadaki veya buluttaki aygıtlar ve uygulamalar arasında verilerin korunmasına yardımcı olmak ve iş kesintilerinden kurtulmanıza yardımcı olmak için yerleşik güvenlik özelliklerine sahiptir.

 • Tam Zamanında ve Yeterli Yönetim
 • Kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma için Windows Defender
 • Güvenilir / Güvenli önyükleme
 • Korumalı Sanal Makineler
 • Host Guardian Servisleri

BT Verimliliği ve Verimliliği Artırın

Verimliliğin artmasına yardımcı olmak ve BT yatırımınızı en üst düzeye çıkarmak için, Microsoft'un teknolojisi size çok daha büyük bir şirketin iş araçlarını doğru fiyata sunuyor.

 • Geliştirilmiş Konteynerler
 • Streç kümeleri
 • Dönen küme işletim sistemi yükseltmeleri
 • Depolama Alanları Doğrudan
 • Depolama çoğaltma
 • Hizmetin Depolama Kalitesi

Buluta Hazır Olun

Buluta şimdi mi yoksa gelecekte mi gideceğinize karar verin, her iki dünyanın da en iyisini alın. Microsoft teknolojileri hibrit bulut BT ortamları için tasarımdır.

 • Şifreli Sanal Makineler ve Kaplar
 • Azure Yedekleme, Azure Depolama, Azure Site Kurtarma
 • Azure Active Directory
 • Azure Uzak Sunucu Yönetim Araçları (RSMT)
 • İşlem Yöneticisi Paketi

Genel

Diller) Tek dil
İşletim sistemi Microsoft Windows Server 2016
ürün tipi Lisans
Dil Tek dil

İşletim sistemi

Lisans türü Lisans
Lisans Adet 5 kullanıcı CAL
Lisans Fiyatlandırması Ses
Lisanslama Programı MOLP: Açık İşletme

sistem gereksinimleri

Çevre Birimi / Arabirim Aygıtları Fare veya uyumlu cihaz, DVD-ROM, SVGA monitör, İnternet bağlantısı, klavye
Min İşlemci Tipi 1.4 GHz
Min RAM Boyutu 512 MB
Min Sabit Sürücü Alanı 32 GB
Ek gereksinimler Fare veya uyumlu cihaz, DVD-ROM, SVGA monitör, İnternet bağlantısı, klavye

Lisanslama

Lisanslama Programı Microsoft Açık Lisans
Lisans türü 5 kullanıcı CAL
Lisans Fiyatlandırması Ses

Microsoft tarafından

Sunucu Sanallaştırma: Windows Server 2019'daki Hyper-V ile, kuruluşların sanallaştırma işlemlerinden maliyet tasarrufu sağlamaları her zamankinden daha kolay
Ağ İletişimi: Windows Server 2019, daha verimli ve uygun maliyetli ağ yönetimi yönetimini kolaylaştırırken ağ oluşturma karmaşıklığını azaltmaya yardımcı olan bir dizi yeni ve geliştirilmiş özellikler sunar
Uzaktan Erişim: Windows Server 2019, uygulamalara, verilere ve hatta tüm masaüstü ortamına daha verimli, güvenli, uzaktan erişim sağlamak için çeşitli yollar sunar
Kimlik ve Güvenlik: Windows Server 2019, yöneticilerin uygun güvenlik ve erişim sağlamak için kullanıcıları, kaynakları ve aygıtları yapılandırmasını, yönetmesini ve izlemesini kolaylaştırır
Depolama ve Kullanılabilirlik: Windows Server 2019, operasyonel ek yükü yönetirken sermaye harcamalarını kontrol ederken talep üzerine kapasite sağlama arasındaki dengeyi yönetmenize yardımcı olabilir

İletişim bilgileri
Shenzhen TwoPony Technology Limited

İlgili kişi: Alice Wu

Tel: +8613927475762

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)