Shenzhen TwoPony Teknolojisi Sınırlı

MS Office, MS Project, MS Windows, Windows Server ve daha pek çoğu: sertifikalı Microsoft yazılımı da dahil olmak üzere tam bir marka markası ürününün güvenilir bir satıcısıyız.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerMicrosoft Visio Lisansı

1 Cihaz 1 Kullanıcı Microsoft Project Standard 2016 Lisans Belirsiz Dijital İndirme

Sertifika
iyi kalite Office 2016 Anahtar Kodu satış için
Bir süredir Süper yazılımdan satın alıyoruz ve hiç sorun yaşamadık. Fiyatlandırma ve servis mükemmeldir. Teşekkürler!!

—— Ulrike

Çok yararlı ve siteyi seviyorum!

—— Jean

Ben sohbet şimdi

1 Cihaz 1 Kullanıcı Microsoft Project Standard 2016 Lisans Belirsiz Dijital İndirme

Çin 1 Cihaz 1 Kullanıcı Microsoft Project Standard 2016 Lisans Belirsiz Dijital İndirme Tedarikçi

Büyük resim :  1 Cihaz 1 Kullanıcı Microsoft Project Standard 2016 Lisans Belirsiz Dijital İndirme

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: ABD
Marka adı: Microsoft
Model numarası: MICROSOFT PROJE STANDARDI 2016

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 adet
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Fiziksel ve dijital
Teslim süresi: 1-3 gün
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Yükleme yöntemi: Dijital indirme TAHMİNİ VARIŞ ZAMANI: 30 dakika
KULLANICI DESTEKLİ: 1 Kullanıcı DESTEKLENEN CİHAZLAR: 1 Aygıt
DESTEKLENEN KURULUMLAR: 1 kurulum Lisans Türü: daimi
LİSANS SÜRESİ: Belirsiz LİSANSLI KULLANIM: Ev ve Ticari Kullanım için Lisanslı
Marka: Microsoft

GENEL BAKIŞ


Proje Yönetimi

Microsoft Project , hızlı bir şekilde başlamanıza ve projeleri kolayca yürütmenize yardımcı olur. Yerleşik şablonlar ve tanıdık planlama araçları, proje yöneticilerinin ve ekiplerin üretken kalmalarını sağlar.

Yerleşik şablonlar

Yerleşik, özelleştirilebilir şablonlar, doğru yolda başlamanıza yardımcı olmak için sektörün en iyi uygulamalarını kullanır; böylece sıfırdan proje planları oluşturmanıza gerek kalmaz.

Proje planlaması

Gantt çizelgeleri ve önceden doldurulmuş açılan menüler gibi bilinen programlama özellikleri, eğitim süresini kısaltmaya ve proje planlama sürecini kolaylaştırmaya yardımcı olur.

Kullanıma hazır raporlar

Herkesi aynı sayfada tutmak için kuruluşunuzdaki raporları paylaşın. Raporlar, yazma listelerinden finansallara kadar her şeyi içerir.

Birden çok zaman çizelgesi

Görevlerden yaklaşan dönüm noktalarına kadar tüm proje etkinliklerini hızla görüntüleyin. Belirli verileri temsil etmek için zaman çizelgelerini özelleştirin ve bunları proje paydaşlarıyla kolayca paylaşın .

Gerçek zamanlı raporlama

Hızlı bilgi almak ve detaylandırmak için PPM İçerik Paketi'nden elde edilen hazır raporları kullanarak proje başarısını görsel ve dinamik olarak izleyin.

Portföy Yönetimi

Girişimlerinize öncelik vermek ve istediğiniz sonuçları elde etmek için proje portföyünüzü optimize edin. Power BI ile sorunsuz entegrasyon, gelişmiş analitik sağlar ve yerleşik raporlar, herkesi aynı sayfada tutar.

Portföy optimizasyonu

Microsoft Project, karar vericilerin stratejik iş sürücülerine karşı proje tekliflerini tartıştırarak ve bir kuruluş içindeki maliyet ve kaynak kısıtlarını göz önünde bulundurarak en iyi stratejik yolu belirlemek için farklı portföy senaryolarını kolayca modellemelerine yardımcı olur.

Proje tekliflerini sistematik olarak değerlendirin

Microsoft Project , ayrıntılı iş durumlarını ve proje çizelgelerini gözden geçirilmek üzere yönetime besleyen standart bir işlemle kuruluşunuzun herhangi bir yerinden proje fikirlerini yakalamasına ve değerlendirmesine yardımcı olur.

Kusursuz BI entegrasyonu

Portföylerde bilgi edinmek için Power BI Pro ve Excel gibi araçları kullanın. Yerel OData , daha fazla raporlama için portföy verilerini diğer iş kolu (LOB) sistemleriyle hızlı bir şekilde birleştirmenize olanak sağlar.

Kaynak yönetimi

Microsoft Project , kuruluşların kaynak kullanımını proaktif olarak yönetmelerini, darboğazları erken tespit etmelerini, kaynak ihtiyaçlarını doğru bir şekilde tahmin etmelerini ve proje seçimini ve zamanında teslimatı iyileştirmelerini sağlar.

Sistematik kaynak talebi

Kaynakları istemek ve kilitlemek için Kaynak Bağlantıları'nı kullanın, böylece projeleriniz her zaman uygun şekilde çalışır.

Görsel ısı haritaları

Kaynakların Capacity ısı haritaları ile nasıl kullanıldığını görüntüleyin. Atamaları optimize etmek için çok kullanılmış ve çok kullanılmış kaynakları hızlı bir şekilde tanımlayın.

Güçlü kaynak analizi

Kaynakları standart verilerle karşılaştırın ve öngörülen kullanımı tahmin edin. Yerleşik raporlar , ilerlemenizi izlemenizi ve endişeleri gidermenizi sağlar.

Entegre işbirliği çözümü

Skype Kurumsal gibi araçlar ile etkili bir şekilde işbirliği yapın (ayrıca satılır). Ekipler, Skype'a proje planlarından erişebilir, bu nedenle uygulamalar arasında geçiş yapmanıza gerek yoktur.

Projelerinizi Düzenli Tutun!

Microsoft Project 2016'nın geliştirilmiş özellikleriyle planlar geliştirin, bütçeleri yönetin, kaynakları tahsis edin, görevler atayın ve zaman çizelgelerini izleyin - Proje Yöneticilerinin yaşamını biraz daha kolaylaştırın. Standart sürüm, tipik küçük ve orta ölçekli projeler için tasarlanmıştır ve daha büyük, daha karmaşık projeler ve üretim gereksinimleri için eklentiler bulunur.

Project Standard 2016 ile projeleri düzenli ve takipte tutun. Başlamanıza yardımcı olan ve sizi daha verimli ve üretken kılan esnek özelliklerden yararlanın. İlerlemeyi ölçmek ve proje ayrıntılarını ekibiniz ve paydaşlarınızla etkili bir şekilde iletmek için kolayca modern raporlar oluşturun.

Project 2016 Sürümlerini Karşılaştırın

özellik Standart Profesyonel
Sezgisel şablonlarla hızlıca başlayın.
Projeleri sağlam zamanlamayla takip edin.
Kolayca modern görünümlü raporlar oluşturun.
Sürükle ve bırak yeteneklerini kullanarak görevleri ve kaynakları ekip üyelerine atayın.
Proje içinden ekip üyelerine çağrı yapın veya anlık mesaj gönderin.
MSRP 599 $ $ 1159
ŞİMDİ SATIN AL ŞİMDİ SATIN AL

İletişim bilgileri
Shenzhen TwoPony Technology Limited

İlgili kişi: Alice Wu

Tel: +8613927475762

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)