Microsoft Proje Yazılımı

Microsoft Project, proje yöneticilerinin projeleri verimli bir şekilde planlamak için doğru araçlara sahip olmasını sağlayan sezgisel ve akıllı yeteneklerle birlikte gelir.

En iyi şirket içi proje yönetimi çözümü

Microsoft Project, Microsoft'un şirket içi en iyi proje yönetimi çözümüdür. Kuruluşunuzun proje ve faaliyetlerinin zamanlama ve planlama yönlerini iyileştirmeye yardımcı olur.

Zaman yönetimi araçları

Microsoft Project'in zaman yönetimi araçları vardır, böylece bilgili kalabilirsiniz ve programları, kaynakları, ekip uzmanlığını, proje görevlerini ve finansmanı kontrol edebilirsiniz.
____________________

Proje Zaman Çizelgeleri

Proje Zaman Çizelgeleri, yöneticinin ana projelerdeki ve hatta alt projelerdeki proje ilerlemelerinin karşılaştırmasını görmesini sağlar.

Zaman çizelgesi yetenekleri

Microsoft Project ayrıca ekip üyelerinin bordro ve faturalandırma için başvuruda bulunabilmelerini sağlayan zaman çizelgesi yetenekleriyle birlikte gelir.

Proje Rehberleri

Microsoft Project, Project Guides, yararlı şablonlar gibi faydalı araçlara sahiptir.
____________________

Proje Rehberi

Proje Rehberi, projelerin kurulmasına, görevlerin ve kaynakların yönetilmesine ve faaliyetlerin durumunu izlemenize, proje bilgilerinin raporlanmasına yardımcı olan etkileşimli bir araçtır. Kılavuzlar, proje yöneticisinin seçtiği herhangi bir metodoloji için de özelleştirilebilir.

Yardım bölümü

Yardım bölümünde sağlam bir arama motoru var. Kullanıcılar için pratik yardım bulmak için akıllı etiketler ve sihirbazlar kullanır. Ayrıca çeşitli kullanım durumları için eğitim kurslarına ve şablonlara çevrimiçi erişim de bulunmaktadır. Ayrıca, kullanıcılar için alakalı makaleler ve diğer yararlı kaynakları da içerir.

Daha iyi işbirliği

Proje mükemmel bağlantı özelliklerine sahiptir.
____________________

Proje planının son sürümlerini paylaşın

SharePoint Foundation 2010 ile bağlantı kurabilir ve proje planının en son sürümlerini iş arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Bu, ekip üyeleri arasında daha iyi işbirliğine olanak tanır, çünkü sorunlu sorunları gösterebilir veya proje yöneticisinin kaçırmış olabileceği daha iyi önerilerde bulunabilir.

Dahili Lync özellikleri

Dahili Lync özellikleri, ekip üyelerinin Proje'den ayrılmadan bile proje hakkında tartışma yapmalarını sağlar. Proje, tüm ekip paydaşlarını projenin ilerleyişi ile bağlantılı tutan ortak özellikler ile birlikte gelir.

Kaynak yönetimi araçları

____________________

Daha iyi karar verme

Kaynak Anlaşmaları, daha iyi karar alma için kaynak talep sürecini yönetir. Ek Kaynak Yöneticisi, bir proje içindeki isteklere tam sürüm kullanmadan yanıt verilmesini sağlar.

Kaynak Kapasitesi Isı Haritaları
_____

Projenin Kaynak Kapasitesi Isı Haritaları var. Hangi kaynakların yeterince kullanılmadığını ve hangi kaynakların aşırı kullanıldığını ya da proje içerisindeki kapasitelerini aşma tehlikesiyle karşı karşıya olduğunu görmek için hızlı bir genel bakış sağlar.

Bir Bakışta
_____

'Bir Bakışta' özelliği, Project 2010 Professional'a özeldir. Bu özellik, kullanıcıya gerçekten onları seçmek zorunda kalmadan önemli konulara genel bir bakış sunmak için tasarlanmıştır. Bu genel bakış, zamanlama çakışmalarını bulmayı ve gidermeyi kolaylaştırır.

Etkin Olmayan Görevler
_____

Yönetici, plan ve takvim üzerinde ne gibi bir etkisi olduğunu görmek için işleri kolayca açıp kapatabilir, proje planında geçici değişiklikler yapabilir. Sonuçları en üst düzeye çıkarmak için mevcut proje planında kararlar ve optimize ayarların yapılmasına yardımcı olur.

Raporlar

Tamamen yeni bir özelleştirilebilir rapor seti sayesinde proje verilerinin farklı yönlerini ve görünümlerini gösterebilirsiniz.
____________________

Görev yolları

Zorunlu görev yollarını izler, böylece zorunda kalmazsınız. Görev yolları basit bir tıklama ile anında vurgulanabilir, böylece incelemek istediğiniz yolu manuel olarak izlemenize gerek kalmaz.

Microsoft Toplu Lisanslama Programı

Microsoft Toplu Lisanslama Programı, tam perakende satış fiyatı ödemek zorunda kalmadan, Project'in tüm fonksiyonlarını sağlar.
____________________

Bunu not et:

5 veya daha fazla lisansa gereksinim duyuyorsanız, kuruluşunuzu lisanslamanın uygun maliyetli bir yolu Microsoft Toplu Lisanslama Programıdır.

Açık iş
_____

Microsoft Project 2016, Standart Açık İşletme ve Profesyonel Açık İşletme seçenekleri biçimindeki tüm işletmeler için Toplu Lisanslama yoluyla kullanılabilir.

Akademik Aç
_____

Ayrıca okullar ve diğer akademik kurumlar için bir seçenek vardır: Standart Açık Akademik ve Profesyonel Açık Akademik.

Uluslararası
_____

Kuruluşunuz 1'den fazla ülkeye yayılıyorsa, Project 2016 Standard International ve Professional International lisanslarını alabilirsiniz.

Projelerinizi her yerden yönetin

Microsoft Project Online, Office 365 sürümünde bulunan tüm proje yönetimi ihtiyaçlarınız için kapsamlı bir çevrimiçi çözümdür.
____________________

Hemen hemen tüm görevleri yerine getirin

Microsoft Project Online, Office 365'ten edinilebilir ve sağlam proje yönetimi yetenekleri sağlar. Project Online, neredeyse tüm ilgili görevleri yerine getirebilir

planlama

zamanlama

yönetme

Uyumlu herhangi bir cihazda çalışın

Anahtar ayırt edici özelliği, tüm bu işlemlerin herhangi bir uyumlu cihazda hemen hemen her yerden gerçekleştirilebilmesidir. Tüm ekip paydaşları proje planlarına erişebilir ve proje yöneticileri, portföy yöneticileri ve izleyiciler, proje ve kaynak yöneticileri, takım liderleri ve diğer üyeler tarafından kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Bu mevcuttur
____________________

Project Online Temelleri
_____

Project Online Essentials'ın gelişmiş bir yönetim yeteneği yoktur ve bu nedenle tipik ekip üyeleri için tasarlanmıştır.

Project Online Professional
_____

Project Online Professional, operasyonel ve yönetim özellikleriyle ilgili sezgisel bir dengeye sahiptir ve proje yöneticileri tarafından kullanılması amaçlanmaktadır.

Project Online Premium
_____

Project Online Premium, hedef kullanıcı grubuna - kaynak ve portföy yöneticilerine hitap eden ek portföy ve kaynak yönetimi unsurları ekler.