Shenzhen TwoPony Teknolojisi Sınırlı

MS Office, MS Project, MS Windows, Windows Server ve daha pek çoğu: sertifikalı Microsoft yazılımı da dahil olmak üzere tam bir marka markası ürününün güvenilir bir satıcısıyız.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerYazılım Anahtar Kodu

Microsoft Office 365 Yazılım Anahtar Kodu Çevrimiçi Etkinleştirme Hesabı Parola Formu

Sertifika
iyi kalite Office 2016 Anahtar Kodu satış için
Bir süredir Süper yazılımdan satın alıyoruz ve hiç sorun yaşamadık. Fiyatlandırma ve servis mükemmeldir. Teşekkürler!!

—— Ulrike

Çok yararlı ve siteyi seviyorum!

—— Jean

Ben sohbet şimdi

Microsoft Office 365 Yazılım Anahtar Kodu Çevrimiçi Etkinleştirme Hesabı Parola Formu

Çin Microsoft Office 365 Yazılım Anahtar Kodu Çevrimiçi Etkinleştirme Hesabı Parola Formu Tedarikçi
Microsoft Office 365 Yazılım Anahtar Kodu Çevrimiçi Etkinleştirme Hesabı Parola Formu Tedarikçi Microsoft Office 365 Yazılım Anahtar Kodu Çevrimiçi Etkinleştirme Hesabı Parola Formu Tedarikçi Microsoft Office 365 Yazılım Anahtar Kodu Çevrimiçi Etkinleştirme Hesabı Parola Formu Tedarikçi

Büyük resim :  Microsoft Office 365 Yazılım Anahtar Kodu Çevrimiçi Etkinleştirme Hesabı Parola Formu

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Singapur, ABD
Marka adı: Microsoft
Sertifika: Microsoft
Model numarası: Ofis 365
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Türü: Kod okuyucu Garanti: 1 yıl
Uygulanabilir model: Birçok, Çok markalar Sürüm: En yeni
dil: Çoklu dil desteği Performans: Mükemmel

Ürün Açıklaması
Microsoft Office 365 Yazılım Anahtar Kodu Çevrimiçi Etkinleştirme Hesabı Parola Formu
Office 365 is a cloud-based application suite from Microsoft that combines the advantages of Office desktop applications with the needs of enterprise-level mail processing, file sharing, instant messaging and visual web conferencing (Exchange Online, SharePoint Online and Lync Online). Office 365, Office masaüstü uygulamalarının avantajlarını kurumsal düzey posta işleme, dosya paylaşımı, anlık mesajlaşma ve görsel web konferansı (Exchange Online, SharePoint Online ve Lync Online) gereksinimleriyle birleştiren bulut tabanlı bir uygulama paketidir. To meet the office needs of different types of enterprises. Farklı türdeki işletmelerin ofis ihtiyaçlarını karşılamak. Since 2010, Microsoft has openly tested Office 365 for companies in 13 countries and regions, and has since provided beta test versions for users in more countries and regions. Microsoft, 2010'dan bu yana 13 ülke ve bölgedeki şirketler için Office 365'i açıkça test etti ve o zamandan beri daha fazla ülke ve bölgedeki kullanıcılar için beta testi sürümleri sağladı. On June 28, 2011, Office 365 was officially released. 28 Haziran 2011'de Office 365 resmi olarak piyasaya sürüldü. In 2012, Office 365 covered more than 40 countries and regions around the world. 2012'de Office 365, dünya çapında 40'tan fazla ülke ve bölgeyi kapsamıştır. On January 29, 2013, Microsoft introduced the personal version of Office 365 for the first time. 29 Ocak 2013'te Microsoft, Office 365'in kişisel sürümünü ilk kez tanıttı.
Şartname
Marka adı
Microsoft,
Dil
ingilizce
Nakliye Yöntemi
Posta aktarımı
Ürün adı
Ofis 365
 
 
Paketleme ve Teslimat
 
 
Office 365 is a high-end cloud service that Microsoft brings the best productivity and efficient collaboration to all enterprises. Office 365, Microsoft'un tüm kuruluşlara en iyi üretkenliği ve verimli işbirliğini sağladığı üst düzey bir bulut hizmetidir. It is a Microsoft cloud-based application suite, such as Exchange mail server, SharePoint portal, Lync instant messaging tools and Yammer. Exchange posta sunucusu, SharePoint portalı, Lync anlık mesajlaşma araçları ve Yammer gibi Microsoft bulut tabanlı bir uygulama paketidir. It combines the advantages of Office desktop applications with the requirements of enterprise-level mail processing, file sharing, instant messaging, and visual web conferencing (Exchange Online, SharePoint Online and Lync Online) to meet the office needs of different types of enterprises. Office masaüstü uygulamalarının avantajlarını, farklı türdeki kuruluşların ofis gereksinimlerini karşılamak için kurumsal düzeyde posta işleme, dosya paylaşımı, anlık ileti ve görsel web konferansı (Exchange Online, SharePoint Online ve Lync Online) gereklilikleriyle birleştirir. Users can even enjoy new cloud services at a low average daily cost like an ordinary gel pen. Kullanıcılar, sıradan bir jel kalem gibi günlük ortalama bir maliyetle yeni bulut hizmetlerinin keyfini çıkarabilirler. Office 365 is the complete Office in the cloud; Office 365, buluttaki eksiksiz Office; Office 365 was officially released on June 28, 2011. From the original browser-based Email to today's Business Productivity Online suite, Office Live Small Business Edition and Live @ edu, Microsoft has industry-leading enterprise cloud computing service technology and experience, and Office 365 was developed based on this. Office 365 resmi olarak 28 Haziran 2011'de piyasaya sürüldü. Orijinal tarayıcı tabanlı E-postadan günümüzün Business Productivity Online paketine, Office Live Small Business Edition ve Live @ edu'ya kadar Microsoft, sektör lideri kurumsal bulut bilişim hizmet teknolojisi ve deneyimine ve Office'e sahiptir. 365 buna dayanarak geliştirilmiştir. Using Office 365 for cloud computing services means people don't need to change the way they work today, because Office 365 is compatible with most browsers, smartphones, and desktop applications. Bulut bilgi işlem hizmetleri için Office 365 kullanmak, insanların bugün çalışma şeklini değiştirmelerine gerek olmadığı anlamına gelir, çünkü Office 365 çoğu tarayıcı, akıllı telefon ve masaüstü uygulamasıyla uyumludur.

İletişim bilgileri
Shenzhen TwoPony Technology Limited

İlgili kişi: Jerry Chen

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)