Shenzhen TwoPony Teknolojisi Sınırlı

MS Office, MS Project, MS Windows, Windows Server ve daha pek çoğu: sertifikalı Microsoft yazılımı da dahil olmak üzere tam bir marka markası ürününün güvenilir bir satıcısıyız.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerWindows 8.1 Lisansı

Yeni Mühürlü Durum Windows 8.1 Lisans Pro 32/64 Bit Dijital Anahtar 1 Yıl Garanti

Sertifika
iyi kalite Office 2016 Anahtar Kodu satış için
Bir süredir Süper yazılımdan satın alıyoruz ve hiç sorun yaşamadık. Fiyatlandırma ve servis mükemmeldir. Teşekkürler!!

—— Ulrike

Çok yararlı ve siteyi seviyorum!

—— Jean

Ben sohbet şimdi

Yeni Mühürlü Durum Windows 8.1 Lisans Pro 32/64 Bit Dijital Anahtar 1 Yıl Garanti

Çin Yeni Mühürlü Durum Windows 8.1 Lisans Pro 32/64 Bit Dijital Anahtar 1 Yıl Garanti Tedarikçi
Yeni Mühürlü Durum Windows 8.1 Lisans Pro 32/64 Bit Dijital Anahtar 1 Yıl Garanti Tedarikçi Yeni Mühürlü Durum Windows 8.1 Lisans Pro 32/64 Bit Dijital Anahtar 1 Yıl Garanti Tedarikçi Yeni Mühürlü Durum Windows 8.1 Lisans Pro 32/64 Bit Dijital Anahtar 1 Yıl Garanti Tedarikçi Yeni Mühürlü Durum Windows 8.1 Lisans Pro 32/64 Bit Dijital Anahtar 1 Yıl Garanti Tedarikçi

Büyük resim :  Yeni Mühürlü Durum Windows 8.1 Lisans Pro 32/64 Bit Dijital Anahtar 1 Yıl Garanti

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:
Marka adı: Microsoft
Sertifika: Microsoft
Model numarası: Windows 8
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Ürünlerin Durumu: Stok Garanti: 1 yıl
Şart: Yeni mühürlenmiş tip: İşletim sistemi
Ağırlık: basit Sertifika: CE/Rosh,CE ROHS FCC Approval

Ürün Açıklaması
Yeni Mühürlü Durum Windows 8.1 Lisans Pro 32/64 Bit Dijital Anahtar 1 Yıl Garanti
 
Windows 8.1 Pro, özellikle dokunmatik ekranlar için tasarlanmış Windows 8'in genişletilmiş sürümüdür
and offers professional users optimised support for their work on this platform. ve profesyonel kullanıcılara bu platformdaki çalışmaları için optimize edilmiş destek sunar. Although the Windows 8.1 Professional operating system can be run on compatible tablets and hand-held devices, it can also be used in the normal way with a keyboard or mouse on a laptop or PC. Windows 8.1 Professional işletim sistemi uyumlu tabletlerde ve el cihazlarında çalıştırılabilse de, dizüstü bilgisayar veya PC'deki klavye veya fare ile de normal şekilde kullanılabilir. Microsoft Windows 8.1 Professional supports its users with a perfect mix of a reworked interface, an enhanced system and new functions and programs. Microsoft Windows 8.1 Professional, kullanıcılarını elden geçirilmiş bir arabirimin, gelişmiş bir sistemin ve yeni işlevlerin ve programların mükemmel bir karışımı ile destekler.
Ürün Detay Sayfası
Yeni Mühürlü Durum Windows 8.1 Lisans Pro 32/64 Bit Dijital Anahtar 1 Yıl Garanti
Yeni Başlangıç ​​ekranı
With the new Windows, you can watch movies or play games, chat with friends, get work done with Office, access files anywhere or find your next favourite app in the Windows Store And you can get to it all, including your familiar desktop, from the new Start screen. Yeni Windows ile, film izleyebilir veya oyun oynayabilir, arkadaşlarınızla sohbet edebilir, Office ile iş yapabilir, dosyalara istediğiniz yerden erişebilir veya Windows Mağazası'nda bir sonraki favori uygulamanızı bulabilirsiniz. yeni Başlangıç ​​ekranına girin. From the Start screen, you're just a click away from the familiar Windows desktop you know, so you can do the same stuff you've always done. Başlangıç ​​ekranından, bildiğiniz tanıdık Windows masaüstünden sadece bir tık uzaktasınız, böylece her zaman yaptığınız şeyleri yapabilirsiniz.
 
Win 8.1 Pro işletim sistemindeki geliştirmeler
With Microsoft Windows 8.1 Professional, a number of visual and technical system have been introduced when compared to Windows 8 Pro. Microsoft Windows 8.1 Professional ile, Windows 8 Pro ile karşılaştırıldığında bir dizi görsel ve teknik sistem tanıtıldı. The most notable difference is the option to display the desktop in tile format or in the traditional layout. En dikkat çekici fark, masaüstünü döşeme biçiminde veya geleneksel düzende görüntüleme seçeneğidir. The Windows 8.1 Pro operating system Start menu can also be displayed if required with a right mouse click, as in Windows 7. Thus users are supported with the appropriate settings according to whether they operate with a touch screen or with a mouse and keyboard. Windows 8.1 Pro işletim sistemi Başlat menüsü, Windows 7'deki gibi sağ fare tıklamasıyla da görüntülenebilir. Bu nedenle, kullanıcılar dokunmatik ekranla mı, yoksa fare ve klavyeyle mi çalıştıklarına göre uygun ayarlarla desteklenir. In addition, Windows 8.1 Professional comes with numerous pre-installed modern apps. Ayrıca, Windows 8.1 Professional önceden yüklenmiş çok sayıda modern uygulama ile birlikte gelir. The functionality of existing apps such as "Videos", "Music", "Camera" und "Photos" has also been extended in the Windows 8.1 Pro operating system. "Videolar", "Müzik", "Kamera" ve "Fotoğraflar" gibi mevcut uygulamaların işlevleri de Windows 8.1 Pro işletim sisteminde genişletilmiştir.

İletişim bilgileri
Shenzhen TwoPony Technology Limited

İlgili kişi: Jerry Chen

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)