Shenzhen TwoPony Teknolojisi Sınırlı

MS Office, MS Project, MS Windows, Windows Server ve daha pek çoğu: sertifikalı Microsoft yazılımı da dahil olmak üzere tam bir marka markası ürününün güvenilir bir satıcısıyız.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerWindows 10 Lisans Anahtarı

Çoklu Dil Microsoft Win 10 Pro OEM 32/64 Bit İngilizce Sürüm Paketleme

Sertifika
iyi kalite Office 2016 Anahtar Kodu satış için
Bir süredir Süper yazılımdan satın alıyoruz ve hiç sorun yaşamadık. Fiyatlandırma ve servis mükemmeldir. Teşekkürler!!

—— Ulrike

Çok yararlı ve siteyi seviyorum!

—— Jean

Ben sohbet şimdi

Çoklu Dil Microsoft Win 10 Pro OEM 32/64 Bit İngilizce Sürüm Paketleme

Çin Çoklu Dil Microsoft Win 10 Pro OEM 32/64 Bit İngilizce Sürüm Paketleme Tedarikçi
Çoklu Dil Microsoft Win 10 Pro OEM 32/64 Bit İngilizce Sürüm Paketleme Tedarikçi Çoklu Dil Microsoft Win 10 Pro OEM 32/64 Bit İngilizce Sürüm Paketleme Tedarikçi Çoklu Dil Microsoft Win 10 Pro OEM 32/64 Bit İngilizce Sürüm Paketleme Tedarikçi

Büyük resim :  Çoklu Dil Microsoft Win 10 Pro OEM 32/64 Bit İngilizce Sürüm Paketleme

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Singapur / Mac
Marka adı: Microsoft
Sertifika: Microsoft
Model numarası: 10 Pro kazan
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
tip: İşletim sistemi Ürünlerin Durumu: Stok
Desteklenen işletim sistemleri: Windows, Mac Sürüm türü: Profesyonel
Dil: Çoklu Dil paket: oem paketi

Ürün ayrıntısı

Marka Microsoft,
Ürün adı Microsoft Windows 10 Pro
Dil ingilizce
Ürün Kategorisi Windows Sistemi
Teslim Şekli DVD, OEM

 

 

 

 

Product Etkinlikleri

 

· Genişletilmiş Başlat Menüsü

· Microsoft Edge Web Tarayıcısı

· Cortana Dijital Kişisel Asistan

· Snap Window Geliştirmeleri

· Birden Çok Sanal Masaüstü

· Eylem Merkezi Simgesi

· Kurumsal Veri Koruması

· Etki Alanına Katılma ve Grup İlkesi Yönetimi

· % 100 Ömür boyu lisans

· 1 Kullanıcı / 1 Cihaz Desteği

· 1 kurulum

· Ev ve Ticari Kullanım Lisansı

 

N-oT:

Bir gönderebiliriz ürün etkinleştirme anahtarı e-posta ile, bir ömür license - once installed you have the software for lifetime. lisans - kurulduktan sonra ömür boyu yazılımınız vardır. You can quickly download Windows 10 Pro and install Windows 10, No need to wait for shipping and pay for Customs duty, Support is provided through email with a response guaranteed within Windows 10 Pro'yu hızlı bir şekilde indirebilir ve Windows 10'u yükleyebilirsiniz, Nakliye için beklemenize ve Gümrük vergisi için ödeme yapmanıza gerek yoktur, Destek, içinde garanti edilen bir yanıtla e-posta yoluyla sağlanır. 24 saat.

 

 

Açıklama

 

Get all the features of Windows 10 Home operating system plus enterprise-grade security, powerful management tools like single sign-on, and enhanced productivity with Remote Desktop and Cortana. Windows 10 Ev işletim sisteminin tüm özelliklerinin yanı sıra kurumsal düzeyde güvenlik, tekli oturum açma gibi güçlü yönetim araçları ve Uzak Masaüstü ve Cortana ile gelişmiş üretkenlik elde edin. Licensed for 1 PC or Mac. 1 PC veya Mac için lisanslanmıştır.

Windows 10 Pro iş için tasarlandı

If your device is lost or stolen, BitLocker and BitLocker to Go put everything on lockdown, so no one else can access your systems or data. Cihazınız kaybolursa veya çalınırsa, BitLocker ve BitLocker to Go her şeyi kilitlemeye alır, böylece hiç kimse sisteminize veya verilerinize erişemez. Your Office files like Excel, Word, and PowerPoint automatically get stored in the cloud, which acts as a virtual online drive, so you can share and work on documents in real time. Excel, Word ve PowerPoint gibi Office dosyalarınız, sanal bir çevrimiçi sürücü görevi gören bulutta otomatik olarak depolanır; böylece belgeleri gerçek zamanlı olarak paylaşabilir ve üzerinde çalışabilirsiniz.

Log in with Remote Desktop to use your Windows 10 Pro PC while at home, on the road, or anywhere there's an internet connection. Evde, yoldayken veya internet bağlantısı olan herhangi bir yerde Windows 10 Pro PC'nizi kullanmak için Uzak Masaüstü ile oturum açın. Create your own private app section in the Windows Store for convenient access to the apps you need most En çok ihtiyacınız olan uygulamalara kolay erişim için Windows Mağazası'nda kendi özel uygulama bölümünüzü oluşturun

Pictobilyaları

Başlangıç ​​menüsü

Combining the strengths of the Pro versions of Windows 8 and Windows 7, you get a familiar operating system with a hybrid Start Menu that contains your important content and frequently used programs. Windows 8 ve Windows 7'nin Pro sürümlerinin güçlü yönlerini birleştirerek, önemli içeriğinizi ve sık kullanılan programlarınızı içeren karma Başlat Menüsü ile tanıdık bir işletim sistemi elde edersiniz. You can pin the apps and favorites so they're ready and waiting for you. Uygulamaları ve sık kullanılanları, hazır ve sizi beklemeleri için sabitleyebilirsiniz.

 

 

Microsoft Edge

The Microsoft Edge web browser lets you write or type notes directly on webpages and share them with others. Microsoft Edge web tarayıcısı, doğrudan web sayfalarına notlar yazmanıza veya yazmanıza ve bunları başkalarıyla paylaşmanıza olanak tanır. In addition, it allows you to read online articles free of distractions as well as save your favorite websites. Buna ek olarak, dikkat dağıtıcı olmayan çevrimiçi makaleleri okumanıza ve en sevdiğiniz web sitelerini kaydetmenize olanak tanır.

 

Gelişmiş Görüntüleme

Snap up to four apps in place so you can see all open tasks in a single view. Tüm açık görevleri tek bir görünümde görebilmeniz için en fazla dört uygulamayı yerine oturtun. You can even create virtual desktops when you need more space or want to group apps or things by project. Daha fazla alana ihtiyacınız olduğunda veya uygulamaları veya şeyleri projeye göre gruplandırmak istediğinizde sanal masaüstleri bile oluşturabilirsiniz.

Windows Mağazası

All your purchases made on every Windows 10 device can be viewed in the Windows Store. Her Windows 10 cihazında yapılan tüm satın alımlarınız Windows Mağazası'nda görüntülenebilir. You can access apps, games, music, movies, and TV shows on your compatible computer, tablet, or smartphone. Uyumlu bilgisayar, tablet veya akıllı telefonunuzdaki uygulamalara, oyunlara, müziklere, filmlere ve TV şovlarına erişebilirsiniz.

 

Cortana

With your virtual digital personal assistant enabled, you can get instant access to key actions with Cortana. Sanal dijital kişisel asistanınız etkinken, Cortana ile önemli eylemlere anında erişebilirsiniz. It learns over time to better help you accomplish your tasks by delivering reminders at the right time and place. Doğru zamanda ve yerde hatırlatıcılar göndererek görevlerinizi gerçekleştirmenize daha iyi yardımcı olmayı zaman içinde öğrenir.

Bilgisayarınızla Etkileşim Kurmanın Birden Çok Yolu

Windows 10, klavye ve fare kullanmanın yanı sıra, yaptıklarınızı yazabilmeniz, dokunabilmeniz ve kaydırabilmeniz için dokunma özelliklerini de destekler.

süreç

The Continuum feature allows you to easily switch from mouse and keyboard to touchscreen - and adjusts the OS to handle each scenario more efficiently. Continuum özelliği, fare ve klavyeden dokunmatik ekrana kolayca geçmenizi sağlar ve işletim sistemini her senaryoyu daha verimli kullanacak şekilde ayarlar. You simply plug or unplug your peripheral and choose your mode from a pop-up alert. Çevre biriminizi takmanız veya çıkarmanız ve modunuzu bir açılır uyarıdan seçmeniz yeterlidir. When you only want touchscreen support, all apps go full screen and you can use gestures to navigate. Yalnızca dokunmatik ekran desteği istediğinizde, tüm uygulamalar tam ekran görünür ve gezinmek için hareketleri kullanabilirsiniz. When you go back to desktop mode with mouse and keyboard, apps revert to desktop windows and are more efficiently navigated with a keyboard and mouse. Fare ve klavye ile masaüstü moduna geri döndüğünüzde, uygulamalar masaüstü pencerelerine geri döner ve klavye ve fare ile daha verimli bir şekilde gezilir. You can even attach a Windows 10 smartphone to an external monitor for a near-desktop experience. Masaüstüne yakın bir deneyim için Windows 10 akıllı telefonu harici bir monitöre bile bağlayabilirsiniz.

 

Xbox One İçeriğine Erişme

With an optional Xbox Live Gold membership, you can stream and play a select number of games from your Xbox One directly on your Windows 10 PC. İsteğe bağlı bir Xbox Live Gold üyeliği ile Xbox One'ınızdan belirli sayıda oyunu doğrudan Windows 10 PC'nizde oynatabilir ve oynatabilirsiniz. Other features include the ability to record gameplay and compete against console players on supported games. Diğer özellikler arasında oyun kaydetme ve desteklenen oyunlarda konsol oyuncularına karşı rekabet etme yeteneği bulunur.

Yardımcı Uygulamalar ile Paketli

Windows 10 Pro comes with built-in apps like Maps, Photos, Mail & Calendar, Music, and Video. Windows 10 Pro; Haritalar, Fotoğraflar, Posta ve Takvim, Müzik ve Video gibi yerleşik uygulamalarla birlikte gelir. These apps use Microsoft OneDrive to back up your information and sync seamlessly across your Windows 10 devices, so you're never far from what you need. Bu uygulamalar, bilgilerinizi yedeklemek ve Windows 10 cihazlarınız arasında sorunsuz bir şekilde senkronize etmek için Microsoft OneDrive'ı kullanır, böylece ihtiyacınız olandan asla uzak olmazsınız.

Ambalaj ve Nakliye

 

Daha azına ihtiyacınız varsa, ürünü dijital anahtarını size e-postayla gönderebiliriz, böylece ürünü zamanında kullanabilirsiniz.

Kutulu bir ürüne ihtiyacınız varsa, profesyonel bir kutuya paketleyeceğiz ve ürünün kalitesini ve ambalajını garanti edeceğiz.

 

hizmetlerimiz

 

Sorularınızın zamanında cevaplanmasını sağlamak için haberlerinize zamanında cevap vereceğiz.

Ürünlerimizi satın aldıktan sonra, zamanında teslimatı garanti edeceğiz ve ürünlerinizi belirtilen süre içinde size teslim edeceğiz.

Ürünün daha sonraki kullanım ve kurulum sürecinde, ürünün getirdiği sorunları çözeceğiz, bizimle veya Microsoft müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilir, satış sonrası teknik hizmetler sağlayabiliriz.

 

Şirket Bilgisi

 

HIMAT(ZM) dır-dir a trusted Microsoft Certified Gold Partner. güvenilir bir Microsoft Sertifikalı Altın Ortağı. We sell genuine Microsoft products and that you have the full backing that comes with owning genuine Microsoft products. Orijinal Microsoft ürünleri satıyoruz ve orijinal Microsoft ürünlerine sahip olmanın tam desteğine sahip olduğunuzu. It also means that Microsoft has certified that we are official, trustworthy, and recommended sellers of Microsoft products and services. Ayrıca Microsoft, Microsoft ürün ve hizmetlerinin resmi, güvenilir ve önerilen satıcıları olduğumuzu belgelediği anlamına gelir. For this reason, you can trust us with all of your Microsoft purchases, secure in the knowledge that we have partnered with Microsoft to bring you the best prices on genuine Microsoft products. Bu nedenle, orijinal Microsoft ürünlerinde size en iyi fiyatları sunmak için Microsoft ile ortaklık yaptığımız bilgisiyle güvenerek tüm Microsoft satın alımlarınızda bize güvenebilirsiniz.

We are proud to be Microsoft Certified Partner. Microsoft Sertifikalı İş Ortağı olmaktan gurur duyuyoruz. It means we can offer you the best service and bring you the best value on genuine Microsoft products every day. Bu, size her gün orijinal Microsoft ürünlerinde en iyi hizmeti sunabileceğimiz ve en iyi değeri sunabileceğimiz anlamına gelir. When you couple that with our superior customer service, our skilled tech staff, and the lowest prices anywhere on genuine Microsoft products, there's no better choice for your software needs. Üstün müşteri hizmetlerimiz, kalifiye teknoloji personelimiz ve orijinal Microsoft ürünlerinin herhangi bir yerindeki en düşük fiyatlar ile birleştirdiğinizde, yazılım ihtiyaçlarınız için daha iyi bir seçenek yoktur. When you are looking for Microsoft products, trust HIMAT to be your one-stop for all of the best Microsoft products at the best prices. Microsoft ürünleri ararken, en iyi Microsoft ürünlerinin en iyi fiyatlarla tek adresiniz olması için HIMAT'a güvenin.

SSS

S: Bu bir deneme anahtarı mı yoksa anahtarın süresi dolar mı?
A: No, this is not a trial key. C: Hayır, bu bir deneme anahtarı değil. The key will never expire. Anahtar asla sona ermeyecek. Sure, for the Microsoft Office 365, Office 365 is subscribed monthly or yearly. Elbette, Microsoft Office 365 için Office 365 aylık veya yıllık olarak abone olur.
S: Anahtar daha önce başka birine verildi mi veya daha önce etkinleştirildi mi?
A: No, the key has never been issued to anyone else, nor has it been previously activated. C: Hayır, anahtar hiç kimseye verilmemiş veya daha önce etkinleştirilmemiştir. Key is not retrieved from Microsoft's system until such time as buyer purchases key. Anahtar, satın alma anahtarı satın alıncaya kadar Microsoft'un sisteminden alınmaz.
S: Anahtar, Windows 10 ürün güncellemelerine izin verecek mi?
C: Evet, anahtar bilgisayarın veya kurulumun ömrü boyunca Windows 10 güncellemelerine izin verecektir.
S: Windows veya Office anahtarı Microsoft'tan teknik desteğe izin verecek mi?
Y: Evet, anahtar doğrudan Microsoft'tan telefon teknik desteğine izin verecektir.
S: 1PC / Mac veya birden fazla cihaz için anahtarı nasıl bilebilirim?
A: bizim için daha fazla ayrıntı soruşturma gönderin, detaylar size göndereceğiz.

İletişim bilgileri
Shenzhen TwoPony Technology Limited

İlgili kişi: Jerry Chen

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)