Shenzhen TwoPony Teknolojisi Sınırlı

MS Office, MS Project, MS Windows, Windows Server ve daha pek çoğu: sertifikalı Microsoft yazılımı da dahil olmak üzere tam bir marka markası ürününün güvenilir bir satıcısıyız.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerWindows 10 Lisans Anahtarı

Çevrimiçi Etkinleştirme Microsoft Windows 10 Eğitim Lisans Anahtarı Dijital Dağıtım COA'sını İndirin

Sertifika
iyi kalite Office 2016 Anahtar Kodu satış için
Bir süredir Süper yazılımdan satın alıyoruz ve hiç sorun yaşamadık. Fiyatlandırma ve servis mükemmeldir. Teşekkürler!!

—— Ulrike

Çok yararlı ve siteyi seviyorum!

—— Jean

Ben sohbet şimdi

Çevrimiçi Etkinleştirme Microsoft Windows 10 Eğitim Lisans Anahtarı Dijital Dağıtım COA'sını İndirin

Çin Çevrimiçi Etkinleştirme Microsoft Windows 10 Eğitim Lisans Anahtarı Dijital Dağıtım COA'sını İndirin Tedarikçi
Çevrimiçi Etkinleştirme Microsoft Windows 10 Eğitim Lisans Anahtarı Dijital Dağıtım COA'sını İndirin Tedarikçi Çevrimiçi Etkinleştirme Microsoft Windows 10 Eğitim Lisans Anahtarı Dijital Dağıtım COA'sını İndirin Tedarikçi Çevrimiçi Etkinleştirme Microsoft Windows 10 Eğitim Lisans Anahtarı Dijital Dağıtım COA'sını İndirin Tedarikçi Çevrimiçi Etkinleştirme Microsoft Windows 10 Eğitim Lisans Anahtarı Dijital Dağıtım COA'sını İndirin Tedarikçi

Büyük resim :  Çevrimiçi Etkinleştirme Microsoft Windows 10 Eğitim Lisans Anahtarı Dijital Dağıtım COA'sını İndirin

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Singapur / ABD
Marka adı: Microsoft
Sertifika: Microsoft
Model numarası: pencere 10
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
tip: İşletim sistemi Ürünlerin Durumu: Stok
Desteklenen işletim sistemleri: PC, Mac Sürüm türü: Internet
Garanti: aktivasyondan sonraki ömür etkinleştirme: İnternet üzerinden

Paketleme

Satış Birimleri:
Tek ürün
Tek paket boyutu:
15X10X2 cm
Tek brüt ağırlık:
0.200 kilo
Teslim süresi :
Miktar (Adet) 1 - 10 11 - 100 > 100
Est. Avustralya, Brezilya ve Kuzey Amerika ülkelerinin kullandığı saat uygulaması. Time(days) Süre (gün) 3 7 Müzakere edilecek
 
Ürün Açıklaması

 

Açıklama

Windows 10 Education is designed for students, workplace ready. Windows 10 Education, öğrenciler için işyerine hazır olarak tasarlanmıştır. With more features than Home or Pro, Windows 10 Education is Microsoft's most robust version. Home veya Pro'dan daha fazla özelliğe sahip olan Windows 10 Education, Microsoft'un en sağlam sürümüdür. Enjoy an improved Start menu, the new Edge browser, enhanced security, and more. Geliştirilmiş Başlat menüsünün, yeni Edge tarayıcısının, gelişmiş güvenliğin ve daha fazlasının keyfini çıkarın.

Microsoft Windows 10 education License key download Digital Delivery COA  French and English

N-ew Özellikler

 

Microsoft showed off a bunch of new features and tweaks with the arrival of the new operating system that's going to make being a productive student that much easier. Microsoft, üretken bir öğrenci olmayı çok daha kolaylaştıracak yeni işletim sisteminin gelişiyle bir dizi yeni özellik ve ince ayar yaptı. Whether you're using a desktop PC or a tablet, we've summarized everything that a student needs to know about Windows 10. İster bir masaüstü bilgisayar isterse bir tablet kullanın, bir öğrencinin Windows 10 hakkında bilmesi gereken her şeyi özetledik.

 

Windows 10 her yerde

Windows 10'un gelmesi, Microsoft'un tüm cihazları (masaüstü PC'ler, tabletler ve akıllı telefonlar) tek bir arabirim, bir çalışma yöntemi ve bir hesapla birleştirmeyi amaçlayan tek bir işletim sistemi hedeflediğini doğrulamaktadır.

The idea is to offer a familiar workspace regardless of what size screen you're using – whether you're on your tablet in class or PC at home. Fikir, tabletinizde ister sınıfta ister evde PC'de olun, hangi boyutta ekran kullandığınıza bakılmaksızın tanıdık bir çalışma alanı sunmaktır. With that being said, Microsoft also announced that Windows 10 will be the next major version of the Windows phone. Bununla birlikte, Microsoft ayrıca Windows 10'un Windows telefonunun bir sonraki büyük sürümü olacağını duyurdu.

Başlat menüsü geri döndü

The Start menu we all know and love is now back and even better. Hepimizin bildiği ve sevdiği Başlat menüsü şimdi geri döndü ve daha da iyi. It still has the Windows Live tiles from Windows 8 but they are now fully customizable for easy access to your favorite apps. Hala Windows 8'den Windows Live döşemeleri var, ancak şimdi favori uygulamalarınıza kolay erişim için tamamen özelleştirilebilir.

 

Microsoft Edge

 

The Microsoft Edge web browser lets you write or type notes directly on webpages and share them with others. Microsoft Edge web tarayıcısı, doğrudan web sayfalarına notlar yazmanıza veya yazmanıza ve bunları başkalarıyla paylaşmanıza olanak tanır. In addition, it allows you to read online articles free of distractions as well as save your favorite websites. Buna ek olarak, dikkat dağıtıcı olmayan çevrimiçi makaleleri okumanıza ve en sevdiğiniz web sitelerini kaydetmenize olanak tanır.

 

 

 

Sıkı çalış sıkı oyna

Windows 10 is stepping up it's gaming capabilities with Xbox integration. Windows 10, Xbox entegrasyonu ile oyun yeteneklerini artırıyor. DirectX gaming API is coming to Windows 10 which claims to deliver a 50% performance improvement for games. DirectX oyun API'si, oyunlar için% 50 performans artışı sağladığını iddia eden Windows 10'a geliyor. When you're playing on your desktop PC, a new Windows key + G keyboard shortcut brings up an interactive window for saving snapshots and video clips of your gameplay. Masaüstü bilgisayarınızda oynarken, yeni bir Windows tuşu + G klavye kısayolu, oyununuzun anlık görüntülerini ve video kliplerini kaydetmek için etkileşimli bir pencere açar.

One of the biggest improvements that gamers will love is cross-platform support with Xbox One games which bridges the gap between PC gamers and Xbox gamers. Oyuncuların seveceği en büyük iyileştirmelerden biri, PC oyuncuları ve Xbox oyuncuları arasındaki boşluğu dolduran Xbox One oyunları ile platformlar arası destek. Windows 10 will also let you stream games from your PC to any other device with Windows 10 as long as you're on the same local network. Windows 10, aynı yerel ağda olduğunuz sürece oyunları bilgisayarınızdan Windows 10 ile başka bir cihaza aktarabilmenizi sağlar.

 

 

 

Yardımcı Uygulamalar ile Paketli

 

Windows 10 Pro comes with built-in apps like Maps, Photos, Mail & Calendar, Music, and Video. Windows 10 Pro; Haritalar, Fotoğraflar, Posta ve Takvim, Müzik ve Video gibi yerleşik uygulamalarla birlikte gelir. These apps use Microsoft OneDrive to back up your information and sync seamlessly across your Windows 10 devices, so you're never far from what you need. Bu uygulamalar, bilgilerinizi yedeklemek ve Windows 10 cihazlarınız arasında sorunsuz bir şekilde senkronize etmek için Microsoft OneDrive'ı kullanır, böylece ihtiyacınız olandan asla uzak olmazsınız.

 

Compare

 

 

Ambalaj ve Nakliye

 

 

hizmetlerimiz

diğer ürün

 

Şirket Bilgisi

Our company is a very powerful software company. Firmamız çok güçlü bir yazılım şirketidir. We cooperate with well-known software companies such as Microsoft, Symantec and Adobe. Microsoft, Symantec ve Adobe gibi tanınmış yazılım şirketleriyle işbirliği yapıyoruz. So we have many software products. Bu yüzden birçok yazılım ürünümüz var. And guarantee its quality. Ve kalitesini garanti eder. And it is 100% genuine. Ve% 100 gerçek.

İletişim bilgileri
Shenzhen TwoPony Technology Limited

İlgili kişi: Jerry Chen

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)