Shenzhen TwoPony Teknolojisi Sınırlı

MS Office, MS Project, MS Windows, Windows Server ve daha pek çoğu: sertifikalı Microsoft yazılımı da dahil olmak üzere tam bir marka markası ürününün güvenilir bir satıcısıyız.

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerOffice 2010 Anahtar Kodu

Akademik Microsoft Office 2010 Anahtar Kodu İndirme Profesyonel AE Lisansı

Ben sohbet şimdi
Sertifika
Çin Shenzhen TwoPony Technology Limited Sertifikalar
Bir süredir Süper yazılımdan satın alıyoruz ve hiç sorun yaşamadık. Fiyatlandırma ve servis mükemmeldir. Teşekkürler!!

—— Ulrike

Çok yararlı ve siteyi seviyorum!

—— Jean

Akademik Microsoft Office 2010 Anahtar Kodu İndirme Profesyonel AE Lisansı

Academic Microsoft  Office 2010 Key Code Download Professional AE License
Academic Microsoft  Office 2010 Key Code Download Professional AE License Academic Microsoft  Office 2010 Key Code Download Professional AE License Academic Microsoft  Office 2010 Key Code Download Professional AE License

Büyük resim :  Akademik Microsoft Office 2010 Anahtar Kodu İndirme Profesyonel AE Lisansı En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Amerika Birleşik Devletleri
Marka adı: Microsoft
Model numarası: 269-14964DL

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1
Fiyat: Negotiable
Teslim süresi: 24 Saat
Ödeme koşulları: L/c, T/T, Western Union
Detaylı ürün tanımı
Üretici: Microsoft şirketi Üretici Parça Numarası: 269-14964DL
Ürün adı: Ofis 2010 Profesyonel Akademik Ürün türü: Yazılım Paketi
Platform Destekli: PC Yazılım Alt Türü: Ofis kıyafeti
Vurgulamak:

ms office 2010 ürün anahtarı

,

microsoft office 2010 lisansı

Microsoft Office 2010 Professional AE - Lisansı

HOLA Software'den bir akademik baskı siparişi vererek, Microsoft Office 2010 Professional'ın uygun bir fiyata ve gücün tadını çıkarın. Bu anlaşma, ürünü kaydettirmek için aktif bir .edu e-posta adresinizin olmasını gerektirir, ancak öğretmenler ve öğrenciler için, tasarruflar kolayca yenilmez. Microsoft Office 2010 Akademik Sürümü, Microsoft Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher ve Access'in tam bir kopyasını içerir. Ayrıca kolaylık sağlamak için yerleşik bir Visio görüntüleyici de vardır.

Microsoft Office 2010 Professional Academic Edition, ürünle birlikte verilen yazılım ürünlerinin tam özellikli sürümlerini içerir, ancak eğitimlerini ilerletmek için onlara en çok ihtiyaç duyanlara erişebilmeleri için derin bir indirim uygular. Word, Excel ve PowerPoint, öğrencilerin ilgi çekici sunumlar ve okunması kolay belgeler oluşturmasına yardımcı olacak şekilde tasarlanırken, Yayıncı, broşürler, bültenler ve daha fazlasını oluşturmak için kullanıcı dostu araçlarla yaratıcı tarafınıza hitap edecek şekilde tasarlanmıştır. Office 2010'un tanıdık arabirimi, yazılımı öğrencilerin, öğretmenlerin ve diğer akademik destek profesyonellerinin kullanımı için kolaylaştırır.

Kullanıcı dostu bir ara yüze ek olarak, Microsoft Office 2010 Professional, ihtiyaçlarınızı karşılamak için özelleştirebileceğiniz düzinelerce şablon ve tasarımla önceden yüklenir. Planlama şablonlarından bütçe planlayıcılarına ve önceden hazırlanmış özgeçmişlere kadar herkes için bir şeyler var. Microsoft Office 2010, üstün performans ve inanılmaz çok yönlülük sunarak kullanıcılara zaman ve para tasarrufu sağlamak için tasarlanmıştır.

Lütfen bunun Microsoft Office 2010 Professional için indirilebilir bir lisans olduğunu unutmayın. Yazılım normal iş saatleri içinde normalde satın alındığı 30 dakika içinde e-posta yoluyla size ulaştırılacaktır. Bu yazılım, PC sistemlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır ve Windows 7, Windows Vista veya Service Pack 3 ile Windows XP gerektirir. Bu, daha eski Office sürümleriyle uyumlu olmayan eski işletim sistemlerini çalıştıran kullanıcılar için idealdir. Microsoft Office Professional Academic 2010 indirme başına bir lisans dahildir. Ek lisanslar ek bir ücret karşılığında satın alınabilir ve hacim indirimleri kullanılabilir. Bu yazılım ücretsiz teknik destek ile geliyor.

Bu, Microsoft Office 2010 Professional için indirilebilir lisanstır ve normal iş saatleri içinde satın alma işleminizin yaklaşık 30 dakika içinde size e-posta yoluyla gönderilir.

Bu, Microsoft Office 2010 Professional'ın Akademik baskısıdır ve ürünü kaydetmek için aktif bir .EDU e-posta adresi gerektirir. Akademik sürümler, Microsoft yazılımının gücünü akademik bir indirim sağlayarak eğitim topluluğuna kazandırmayı hedefleyen ürünlerden oluşan bir koleksiyondur. Bunlar, ürünleri ileri eğitim için kullananların ellerine almaya yardımcı olmak için indirimli olarak sunulan ürünlerin tam özellikli sürümleridir.

Microsoft Office Professional 2010, Microsoft Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher ve Access'in yanı sıra Visio görüntüleyici içerir. Bu, e-posta yoluyla, genellikle iş saatleri içinde satın alma işleminin yaklaşık 30 dakika içinde teslim edileceği bir dijital indirme lisansıdır.

Microsoft Office 2010 Professional'ın bu akademik yüklemesi, Microsoft'un en çok tanınan Office uygulamalarına ve özelliklerine erişmesi gereken öğrenci için mükemmeldir. Tam özellikli bir Word, Excel, Access, PowerPoint, OneNote, Publisher ve Outlook'u, sadece bir eğitim enstitüsüne kayıtlı olan öğrenciler için mevcut olan bir harika, düşük fiyat için içerir. Word, Excel ve PowerPoint, ilgi çekici sunumlar ve makaleler oluşturmanıza olanak sağlarken, Publisher, broşürler, bültenler ve daha birçok şey yapmak için kullanıcı dostu araçlarla yaratıcı tarafınıza hizmet verirken. HOLA Yazılımı, Microsoft Office 2010 Professional'da kurulumu garanti eder; bir sebepten ötürü yüklemek için paranızı geri alırsınız. Yazılımdan HOLA Yazılımından harika öğrenci indirimlerinin tadını çıkaracaksınız; Daha fazla bilgi için tüm akademik lisans programlarımıza göz atın. İşletim sistemi gereksinimleri: Windows 7, Windows Vista veya Service Pack 3 ile Windows XP.

Üretici firma Microsoft şirketi
Üretici parti numarası 269-14964DL
Marka adı Microsoft,
Ürün adı Ofis 2010 Profesyonel Akademik
Pazarlama bilgisi Office Professional 2010, neredeyse her yerden belgeleri oluşturmak, düzenlemek ve paylaşmak için ihtiyacınız olan her şeyi bir araya getirir. İşletmenizi ve projelerinizi verimli bir şekilde yürütmek için en iyi araçları edinin.
Dağıtım Medyası / Yöntemi İndir
ürün tipi Yazılım Paketi
Yazılım Ana Türü Verimlilik Uygulaması
Yazılım Alt Türü Ofis kıyafeti
Yazılım adı Office 2010 Professional
Platform Destekli PC
Lisans türü Komple ürün
Lisans Ücretlendirme Akademik
Lisans Miktarı

1 bilgisayar

Özellikler

Müşteri ilişkilerini daha etkili bir şekilde yönetin:

• Satış verilerinizi Excel 2010 ile analiz edin, böylece en karlı fırsatlarınızı hızlı bir şekilde çözebilirsiniz.

İhtiyacınız olan araçları hızla uygulayın:

• Yeni Microsoft Office Backstage görünümü ve geliştirilmiş Şerit deneyimi, işlerinizi daha verimli bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olarak, güvendiğiniz görevleri ve komutları hızlı bir şekilde bulmanıza yardımcı olur.

Sunumlarınızı fotoğraf ve videolarla geliştirin:

• PowerPoint 2010'da fotoğraf ve videoları gömmenizi, düzenlemenizi ve biçimlendirmenizi sağlayan yeni fotoğraf ve video araçlarından yararlanın

Raporlarınızı ve sunumlarınızı rekabette öne çıkarın:

• Word 2010'daki kolay resim düzenleme araçları, metin efektleri ve SmartArt Graphics ile basit ve sofistike bir belgeyi dönüştürebilirsiniz.

Pazarlama materyallerini kolaylıkla oluşturun ve yazdırın:

• Yayıncı 2010'da önceden biçimlendirilmiş tasarım şablonları ile ilgi çekici broşürler, bültenler ve e-postalar oluşturun
• İhtiyaçlarınıza uygun şeyleri özelleştirin, ardından istediğiniz baskı sonucunu ilk kez almak için bir sayfanın her iki tarafını, çoklu sayfaları, sayfa sınırlarını ve daha fazlasını görüntülemek için Baskı ve Önizleme deneyimini kullanın.

Verilerinizden daha fazlasını elde edin:

• Excel 2010'daki Spark hatları ile iş bilgilerinizde veya bütçenizdeki eğilimleri açığa çıkarın
• Bu mini grafik sunumları, mali durumunuzdaki değişiklikleri kolayca belirlemenizi sağlar.

Gelen kutunuzun dağınıklığını sağlayın:

• Outlook 2010'daki yeni Sohbetler Görünümü ile e-postayı nasıl izleyip yöneteceğinizi geliştirin

Her türlü projeyi basit bir yerde düzenleyin:

• Notları, medyaları, belgeleri ve diğer materyalleri, OneNote 2010'u kullanarak çevrimiçi ortamda başkalarıyla kolayca paylaşabileceğiniz bir dijital defterde birleştirin

İş verilerinizi işe koyun:

• Gelişmiş kullanıma hazır şablonlar ve Access 2010'da basit bir rapor tasarımcısı ile stokları, sarf malzemelerini ve müşteri bilgilerini takip edin
• Profesyonel veritabanlarını kolayca oluşturabilir ve ihtiyaç duyduğunuz alan ve işlevlerle özelleştirebilirsiniz.

İşe devam ederken kolayca erişin ve paylaşın:

• Çekici belgeler, sunumlar ve elektronik tablolar oluşturun, çevrimiçi yayınlayın ve Internet bağlantınızın olduğu her yerden erişebileceğiniz, düzenleyebileceğiniz ve paylaşabileceğiniz Office Web Uygulamaları'nı kullanın.
Suite İçeriği
• Microsoft Word
• Microsoft Excel
• Microsoft Access
• Microsoft Powerpoint
• Microsoft OneNote
• Microsoft Publisher
• Microsoft Outlook

İletişim bilgileri
Shenzhen TwoPony Technology Limited

İlgili kişi: Ms. Sophia Luo

Tel: +008618823722886

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin