Shenzhen TwoPony Teknolojisi Sınırlı

MS Office, MS Project, MS Windows, Windows Server ve daha pek çoğu: sertifikalı Microsoft yazılımı da dahil olmak üzere tam bir marka markası ürününün güvenilir bir satıcısıyız.

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerSQL Server Açık Lisansı

Tek Dil SQL Server Açık Lisans 2016 Standart PC Platformu Gerekli

Ben sohbet şimdi
Sertifika
Çin Shenzhen TwoPony Technology Limited Sertifikalar
Bir süredir Süper yazılımdan satın alıyoruz ve hiç sorun yaşamadık. Fiyatlandırma ve servis mükemmeldir. Teşekkürler!!

—— Ulrike

Çok yararlı ve siteyi seviyorum!

—— Jean

Tek Dil SQL Server Açık Lisans 2016 Standart PC Platformu Gerekli

Single Language SQL Server Open License 2016 Standard PC Platform Required
Single Language SQL Server Open License 2016 Standard PC Platform Required

Büyük resim :  Tek Dil SQL Server Açık Lisans 2016 Standart PC Platformu Gerekli En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Amerika Birleşik Devletleri
Marka adı: Microsoft
Model numarası: SQL Server Açık Lisansı 2016 Standardı

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1
Fiyat: Negotiable
Teslim süresi: 24 saat içinde dijital indir
Ödeme koşulları: L/c, T/T, Western Union
Yetenek temini: > 1000
Detaylı ürün tanımı
Üretim: Microsoft şirketi Ürün adı: Microsoft SQL Server 2016 Standard
Ürün türü: Yazılım Lisansı Dil Destekli: Tek dil
Platform Destekli: PC Lisans Türü: lisans
Vurgulamak:

microsoft sql standart lisansı

,

sql sunucu çekirdeği lisansı

Tek Dil SQL Server Açık Lisans 2016 Standart PC Platformu Gerekli

Bellek içi performans ve gelişmiş güvenlikten veritabanı içi analitiğe kadar yerleşik olan herşeye sahip, ölçeklenebilir, karma bir veritabanı platformu kullanarak akıllı, kritik görev uygulamaları oluşturun.

Microsoft SQL Server 2016 Standard - daha fazlasını yapmanıza yardımcı olmak için üretilmiştir

Endüstri lideri

Devrim niteliğindeki ölçeklenebilirlik, performans ve kullanılabilirlik ile çevrimiçi işlem (OLTP) için kritik, akıllı uygulamalar oluşturun.

Gelişmiş Güvenlik

Verileri dinlenme ve hareket halinde koruyun. SQL Server, NIST güvenlik açıkları veritabanında çalışan altı yıl boyunca en az savunmasız veritabanıdır.

Uçtan uca mobil BI

Verileri işlem yapılabilir bilgilere dönüştürün. Diğer self servis çözümlerinin maliyetinin beşte birinde herhangi bir cihazdan (çevrimiçi veya çevrimdışı) bilgi edinin.

Veritabanı içi analizler

Veriyi, gerçek istatistik dili olan R'yi kullanarak SQL Server veritabanında - verileri taşımadan doğrudan analiz edin.

Hibrit bulut için üretildi

Veri merkeziniz, özel bulutunuz veya Microsoft Azure arasında daha kolay iş yükü için tutarlı bir platform ve araç edinin.

Daha hızlı sorgular

Kullanıcılar verileri istediğinde, onlara verebildiğiniz kadar hızlı olmasını isterler. Microsoft SQL Server 2016, daha hızlı sorguları etkinleştirmek için çeşitli seçenekler içerir. Bellek için optimize edilmiş tablolar artık, daha hızlı çevrimiçi işlem işleme (OLTP) iş yüklerini, yeni paralelleştirilmiş işlemlerin sonucu olarak daha iyi bir iş çıktısı ile desteklemektedir.

Bellek içi OLTP geliştirmeleri

In-Memory OLTP, disk tabanlı tablolardan verileri bellek için optimize edilmiş tablolara taşıyarak ve saklı yordamları doğal olarak derleyerek yüksek eşzamanlılık ve çok fazla mandallı işlem iş yüklerini hızlandırmaya yardımcı olur. Bellek içi OLTP, hazırlama tabloları olarak, desteklenmeyen, bellek için optimize edilmiş tabloları kullanarak veri ambarı hazırlama işleminin performansını artırmaya da yardımcı olabilir.

Bellek içi analiz

SQL Server 2016, bellek optimizasyonlu OLTP tablolarındaki sütun deposu dizinleri için destek ekleyerek, hızla değişen gizli bellek verilerinin gerçek zamanlı analizlerini gerçekleştirmek için daha fazla seçenek ekler. Aynı anda çalıştırıldığında, iki iş yükü arasındaki kaynak çekişmesi önemli ölçüde azalır. Bir tabloda değişiklikler meydana geldikçe, veritabanı altyapısı, altta yatan tabloyla birlikte geçerli kalmasını sağlamak için dizindeki değişiklikleri otomatik olarak yönetir.

Analiz Hizmetleri geliştirmeleri


Analiz Servisleri, hızlı raporlama ve analitiği desteklemek için iki farklı mod sunar: çok boyutlu ve tablo biçiminde. SQL Server 2016'da, hem çok boyutlu mod hem de tablo modu, performansı artıran geliştirmelerden yararlanır. DirectQuery, SQL Server 2016'da daha önceki sürümlerde olduğundan daha basit ve daha iyi performans gösteren bir sorgu oluşturur.

Daha iyi güvenlik

SQL Server 2016, üç yeni ana güvenlik özelliği sunar — Her Zaman Şifreli, Satır Düzeyinde Güvenlik ve dinamik veri maskelemesi. Yenilikçi istemci tarafı şifreleme teknolojisi "Her Zaman Şifreli" olduğundan, SQL Server örneği asla verilerin şifrelenmemiş sürümünü görmez.Row-Level Security

Satır Düzeyinde Güvenlik (RLS), tabloları, kullanıcıların yalnızca onlara erişimi verdiğiniz tabloda bulunan satırları görecek şekilde yapılandırmanıza olanak tanır. Bu özellik, hangi uygulamaların kullanıldığına bakılmaksızın, sorguya otomatik olarak bir yük uygulayarak hangi satırların kullanıcıya döndürüleceğini sınırlar.

Dinamik veri maskeleme

Hassas veriler içeren bir veritabanınız olduğunda, bir kullanıcının maskelenmemiş verileri görüntülemesine özellikle izin vermedikçe, verilerin bir bölümünü gizlemek için dinamik veri maskelemesini kullanabilirsiniz. Dinamik veri maskeleme, SQL veritabanında kullanıma hazırdır.

Daha geniş veri erişimi

Veri saklama maliyeti düşmeye devam ettikçe ve uygulamalar tarafından yaygın olarak kullanılan veri formatlarının sayısı değişmeye devam ettikçe, hem tarihsel verileri ilişkisel olarak yönetme hem de ilişkisel verileri yarı yapılandırılmış ve yapılandırılmamış verilerle sorunsuz bir şekilde bütünleştirme yeteneğine sahip olmanız gerekir. SQL Server 2016, daha geniş bir veri çeşitliliğine erişim sağlayarak bu gelişen ortamı destekleyen birçok yeni özellik içerir.

Zamansal veri

SQL Server 2016 şimdi ANSI SQL 2011'de yeni bir standart olarak tanıtılan zamansal tabloları desteklemektedir. Buna ek olarak, Transact-SQL geçici tabloların oluşturulmasını ve bu tabloların zaman içinde belirli bir noktaya göre sorgulanmasını desteklemek için genişletilmiştir.

JSON

SQL Server 2016'ya JSON desteğinin eklenmesiyle, artık çevrenizdeki hem ilişkisel hem de ilişkisel olmayan veri yapılarını destekleyebilir ve veri gereksinimleriniz ve iş yükleriniz için uygun modeli seçebilirsiniz.

polibaz

SQL Server 2016'da, artık Hadoop veya Azure Blob Storage'de veri sorgulamak ve sonuçları SQL Server'da depolanan ilişkisel verilerle birleştirmek için PolyBase'i kullanabilirsiniz.

Diğer özellikler

Daha yüksek kullanılabilirlik
_____

Her zaman çevrimiçi olan, çalışma zamanınızı koruyan ve kritik görev uygulamalarınız için bakım işlemlerini kolaylaştıran bir dünyada her zamankinden daha önemlidir. SQL Server 2016'yı Windows Server 2016'da çalıştırarak, kümeleri ve depolamayı daha iyi yönetmek için daha fazla seçeneğiniz vardır.
Daha fazla analiz
_____
Daha iyi ve hızlı analitik yetenekler SQL Server 2016'ya dahil edilmiştir. Sekmeli modellere yönelik geliştirmeler, modellerin tasarımı için daha fazla esneklik sağlar ve yeni araçlar dizisi, çözümleri daha hızlı ve kolay bir şekilde geliştirmenize yardımcı olur.
Daha iyi raporlama
_____

Rapor geliştiricileri için SQL Server 2016'daki Raporlama Servisleri daha modern bir geliştirme ortamına, iki yeni veri görselleştirmesine ve gelişmiş parametre düzeni seçeneklerine sahiptir.
Geliştirilmiş Azure SQL Veritabanı
_____
SQL Server'ın önünde SQL Database'e yeni özellikler entegre ederek geliştirme ekibi, her iki ürüne de daha hızlı özellikler eklemelerine olanak tanıyan tam bir test ve telemetri döngüsünden yararlanabilir.

Microsoft SQL Server 2016 Standart Açık Lisansı

Verilerinizin eksiksiz ve optimize edilmiş kontrolüne mi ihtiyacınız var? Artık korku, SQL Server 2016 burada! 24 işleme çekirdeği kullanma veya JSON ve Spatial Data gibi farklı veri türlerini kullanabilme gibi yeni araçlarla , çevrenizdeki gelişen veri dünyası için daha donanımlısınız. Veritabanlarını genişletmek, veritabanınızı bulut ile taşımak veya yönetmek gibi yeni araçlarla artık daha da kolay ve basit hale geldi. SQL Server'ın sahip olduğu en gelişmiş analizlerle, şimdiye kadar mevcut olan en bilgili raporları alabilirsiniz. .?

Dürüstlükten ödün vermeden, verilerinizin çoğunu alın - SQL Server Standard 2016 , bu tarihe kadar yayımlanan SQL'in en güvenli sürümüdür ve iş verileriniz için çok şey yapabilir. Verileriniz için odak noktanız ne olursa olsun, SQL Server 2016, size daha derin kavrayışların açılmasına, güvenlik ve performansın artırılmasına ve veritabanlarınızı karma ortamlarda genişletmenize olanak tanıyan araçları sunar. Sunucunuzda uzaktan erişim ayarlarınız varsa, siz ve ekibiniz de uzaktan değişiklik yapabilir.

SQL Server 2016 Standard ve Enterprise'ı karşılaştırın

özellik Standart kuruluş
Maksimum Çekirdek Sayısı 24 Çekirdek Sınırsız
MMemory: Her örnek için maksimum arabellek havuzu boyutu 128 GB İşletim Sistemi Maks
Bellek: Örnek Başına Maksimum Columnstore Segment Önbelleği 32 GB İşletim Sistemi Maks
Bellek: Veritabanına Maksimum Bellek Optimize Edilmiş Veri 32 GB İşletim Sistemi Maks
Maksimum Veritabanı Boyutu 524 PB 524 PB
Gelişmiş Yüksek Erişilebilirlik X Y
Sınırsız Sanallaştırma, Yazılım Güvencesi Avantajı X Y
Şeffaf Veri Şifreleme X Y
Gelişmiş Veri Entegrasyonu: Bulanık Gruplama ve Look Ups X Y
Uyarlamalı Sorgu İşleme X Y
Kurumsal veri yönetimi: Ana Veri Servisleri, Veri Kalitesi Servisleri X Y
Mobil Raporlar ve KPI'lar X Y
Streç Veritabanı X Y
MSRP $? 99 1 $ ?? 49

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

 • LİSANS DETAYLARI Açık İş
 • 1 Sunucu Kurulumu DAHİLDİR.
 • KULLANICI 1 Yönetici Kullanıcıyı Destekledi
 • 1 Sunucu Destekli Aygıtlar
 • LICENING TİPİ Sürekli
 • LİSANS DÖNEMİ Belirsiz
 • MARKA Microsoft
 • ÜRETİCİ PARÇA NUMARASI 228-10817
 • GTIN 5711783158073
 • TESLİM YÖNTEMİ Dijital
 • TESPİT TESLİMAT SÜRESİ 5 - 7 İş Günü
 • DİL İngilizce
 • PLATFORM DESTEKLENEN Sunucu
 • İŞLETİM SİSTEMİ DESTEKLENEN Windows Server 2016, Windows Server 2012, Windows 10, Windows 8.1
 • GEREKLİ İŞLEMCİ 1.4 GHz HIZ
 • GEREKLİ SERT SÜRÜCÜ UZAY 6 GB
 • GEREKLİ BELLEK 1 GB

İletişim bilgileri
Shenzhen TwoPony Technology Limited

İlgili kişi: Ms. Sophia Luo

Tel: +008618823722886

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin