Shenzhen TwoPony Teknolojisi Sınırlı

MS Office, MS Project, MS Windows, Windows Server ve daha pek çoğu: sertifikalı Microsoft yazılımı da dahil olmak üzere tam bir marka markası ürününün güvenilir bir satıcısıyız.

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerWindows 10 Lisans Anahtarı

Bir Cihaz İçin Profesyonel Windows 10 DVD Ürün Anahtarı Flash Sürücü 64 Bit OEI

Ben sohbet şimdi
Sertifika
Çin Shenzhen TwoPony Technology Limited Sertifikalar
Bir süredir Süper yazılımdan satın alıyoruz ve hiç sorun yaşamadık. Fiyatlandırma ve servis mükemmeldir. Teşekkürler!!

—— Ulrike

Çok yararlı ve siteyi seviyorum!

—— Jean

Bir Cihaz İçin Profesyonel Windows 10 DVD Ürün Anahtarı Flash Sürücü 64 Bit OEI

Professional Windows 10 DVD Product Key Flash Drive 64 Bit OEI For One Device
Professional Windows 10 DVD Product Key Flash Drive 64 Bit OEI For One Device

Büyük resim :  Bir Cihaz İçin Profesyonel Windows 10 DVD Ürün Anahtarı Flash Sürücü 64 Bit OEI En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: ABD
Marka adı: Microsoft
Model numarası: Microsoft Windows 10 Professional

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 adet
Fiyat: Negotiable
Detaylı ürün tanımı
Destek: Kullanıcıların bir tıklamayla en üst düzeye çıkarma, simge durumuna küçültme ve kapatma olanağı suna Marka: Microsoft
YAZILIM ADI: Microsoft Windows 10 Professional Lisans Adedi: 1 kullanıcı
OEI yazılımı hakkında bir not: Evet Ürün adı: Windows 10 Lisans Anahtarı
Vurgulamak:

Windows 10 ürün anahtarı

,

Windows 10 lisans anahtarı

Microsoft Windows 10 Professional OEI DVD 64 bit

Windows 10 Professional 64-bit , Microsoft PC işletim sisteminin en son sürümüdür. İşletmelere yönelik olmasına rağmen, bu sürüm evde de kullanılabilir. Bu 64 bit işletim sistemi, 32 bit makinelere yüklenemez; bu nedenle, satın almadan önce bilgisayar özelliklerinizi kontrol ettiğinizden emin olun. Windows 10 Professional'ın bu kopyası OEI sürümüdür ve OEI kısaltması orijinal ekipman yüklemesi içindir. Bu, yeni PC'lerde ve dizüstü bilgisayarlarda önceden kurulu olan yazılım türünü ifade eder. Bu, Microsoft'tan bilgisayarınıza yükleme, etkinleştirme ve başarılı bir şekilde çalışmayı garantileyen orijinal bir yazılımdır.

OEI yazılımı hakkında bir not: Bu işletim sistemi etkinleştirildiğinde, makinenize kaydedilecek ve başarılı bir aktivasyondan sonra, yazılım başka bir cihazda kullanılamaz. Bilgisayardaki sabit sürücü gibi bir bileşeni değiştirmeniz gerektiğini fark ederseniz, işletim sistemini sorunsuz bir şekilde bilgisayara yeniden yükleyebileceksiniz, ancak bilgisayarlarınız artık çalışmıyorsa, bu OEI sürümünü yükleyemezsiniz. Yeni bir makinede işletim sistemi. Windows 10 tabi ki en yeni Windows işletim sistemidir ve bu Professional sürümü Windows 7 ve Windows 8'in en iyi özellikleriyle tasarlanmıştır. Windows 10 ile sunulan yeni özellikler arasında Microsoft Edge internet tarayıcısı ve ses kontrollü sanal asistan olan Cortana vardır. Windows 10'un profesyonel sürümleri, kurumsal veri koruması, BitLocker, güvenilir önyükleme, uzak masaüstü, etki alanı birleştirme ve kurumsal mod Internet Explorer dahil, Ev sürümünde bulunmayan gelişmiş özellikleri içerir.

Genişletilmiş Başlat menüsü: Tanıdık Başlat menüsü, kullanıcıların en çok kullandığı işlevlere ve dosyalara hızlı, tek tıklamayla erişim sağlamanın yanı sıra, sık kullanılan uygulamalar, programlar, kişiler ve web siteleriyle kişiselleştirmek için yeni bir alan sağlar. Windows'da çalışan uygulamalar: Windows Mağazası'ndaki uygulamalar artık masaüstü programlarının yaptığı aynı biçimde açılır. Yeniden boyutlandırılabilir ve taşınabilirler. Ayrıca, kullanıcıların bir tıklamayla en üst düzeye çıkmasına, simge durumuna küçültülmesine ve kapatılmasına olanak tanıyan başlık çubukları bulunur. Eklenti geliştirmeleri: Yeni bir çeyrek düzeniyle aynı ekranda dört adede kadar uygulama var. Windows ayrıca, ek snapping için çalışan diğer uygulamaları ve programları gösterecek ve hatta diğer açık uygulamalarla mevcut ekran alanını doldurma konusunda akıllı önerilerde bulunacaktır. Yeni görev görünümü düğmesi: Görev çubuğundaki yeni görev görünümü düğmesi, tüm açık uygulamalar ve dosyalar için tek bir görünüm sağlar, böylece kullanıcının oluşturduğu herhangi bir masaüstüne hızlı geçiş ve tek tuşla erişim sağlar. Birden çok masaüstü: Tek bir masaüstünde çakışan çok fazla uygulama ve dosya yerine, iş, kişisel kullanım veya her ikisi için farklı amaçlar ve projeler için farklı masaüstleri oluşturmak ve değiştirmek kolaydır.

Detaylar:

ÜRETİCİ FİRMA Microsoft şirketi
ÜRETİCİ PARTİ NUMARASI KW9-00016
MARKA ADI Microsoft,
ÜRÜN TİPİ İşletim sistemi
YAZILIM ADI Windows 10 profesyonel 64 bit
PLATFORM DESTEKLENEN PC
LİSANS MİKTARI 1 Lisans
DAĞITIM ORTAMI / YÖNTEM Flaş sürücü

İletişim bilgileri
Shenzhen TwoPony Technology Limited

İlgili kişi: Ms. Sophia Luo

Tel: +008618823722886

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin