Shenzhen TwoPony Teknolojisi Sınırlı

MS Office, MS Project, MS Windows, Windows Server ve daha pek çoğu: sertifikalı Microsoft yazılımı da dahil olmak üzere tam bir marka markası ürününün güvenilir bir satıcısıyız.

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerOffice 2016 Anahtar Kodu

Dijital Microsoft Office Ev ve İş 2016 Ürün Anahtarı İngilizce Kutulu Sürüm

Ben sohbet şimdi
Sertifika
Çin Shenzhen TwoPony Technology Limited Sertifikalar
Bir süredir Süper yazılımdan satın alıyoruz ve hiç sorun yaşamadık. Fiyatlandırma ve servis mükemmeldir. Teşekkürler!!

—— Ulrike

Çok yararlı ve siteyi seviyorum!

—— Jean

Dijital Microsoft Office Ev ve İş 2016 Ürün Anahtarı İngilizce Kutulu Sürüm

Digital Microsoft Office Home and Business 2016 Product Key English Boxed Edition
Digital Microsoft Office Home and Business 2016 Product Key English Boxed Edition Digital Microsoft Office Home and Business 2016 Product Key English Boxed Edition Digital Microsoft Office Home and Business 2016 Product Key English Boxed Edition Digital Microsoft Office Home and Business 2016 Product Key English Boxed Edition

Büyük resim :  Dijital Microsoft Office Ev ve İş 2016 Ürün Anahtarı İngilizce Kutulu Sürüm En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:
Marka adı: Microsoft
Sertifika: Microsoft
Model numarası: ofis 106 hb
Detaylı ürün tanımı
Marka: Microsoft, Ürün adı: Microsoft Office Ev ve İş 2016
Dil: Tüm Dil Desteği Ürün Kategorisi: pencereler
Kullanıcı Sayısı: 1 Kullanıcı / 1 Cihaz Teslim Şekli: Dijital Dağıtım
Vurgulamak:

office 2016 lisans anahtarı

,

office 2016 ürün anahtarı

Ürün Açıklaması

 

Ürün ayrıntısı

Marka Microsoft,
Ürün adı Microsoft Office Ev ve İş 2016
Dil Tüm Dil Desteği
Ürün Kategorisi pencereler
Kullanıcı Sayısı 1 Kullanıcı / 1 Cihaz
Teslim Şekli Dijital Dağıtım

 

 

Ürün Detay Sayfası

1, Product Etkinlikleri

· Both 32 Bit ve 64 Bit desteği

· % 100 Orijinal Office Ev ve İş 2016 Anahtarı

· Bir Kerelik Satın Alma - Ömür boyu lisans

· R,geçirilebilirliğini Kısıtlamalar: Global lisans, Dünya çapında kullanılabilirlik

· Çevrimiçi Güncelleme Desteği: Ofisinizi güncel tutun

· 1 Kullanıcı / 1 Cihaz Desteği

· 1 kurulum, Windows'ta çalışır

· Ev ve Ticari Kullanım Lisansı

2,BENncludes

· sözcük

· Excel

· Priz

· Görünüm

· Bir not

Lisans ve Teslimat: This is the Full version with Worldwide Lifetime License. Bu Dünya Çapında Ömür Boyu Lisansı ile Tam sürümüdür. If you need download link, please feel free to contact us. İndirme bağlantısına ihtiyacınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. You can always re-install or transfer to another PC İstediğiniz zaman yeniden yükleyebilir veya başka bir bilgisayara aktarabilirsiniz

 

3,Açıklama

 

Windows için Microsoft Office Ev ve İş 2016 is designed to help you create and communicate faster with time saving features, a modern look, built-in collaboration tools, and the power of Outlook for email, calendars and contacts. zaman kazandıran özellikler, modern görünüm, yerleşik işbirliği araçları ve e-posta, takvimler ve kişiler için Outlook'un gücü ile daha hızlı oluşturmanıza ve iletişim kurmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Plus, you can save your documents in the cloud on OneDrive and access them from anywhere. Ayrıca, belgelerinizi OneDrive'daki buluta kaydedebilir ve her yerden erişebilirsiniz.

Microsoft Word

Create and share professional-looking documents with state-of-the-art editing, reviewing, and sharing tools. En gelişmiş düzenleme, inceleme ve paylaşım araçlarıyla profesyonel görünümlü belgeler oluşturun ve paylaşın. The Design tab provides quick access to features and Smart Lookup shows relevant contextual information from the web directly inside Word. Tasarım sekmesi özelliklere hızlı erişim sağlar ve Akıllı Arama, doğrudan Word içindeki web'den ilgili bağlamsal bilgileri gösterir.

 

Microsoft Excel

Analyze and visualize your data in intuitive ways with a fresh user interface plus your favorite keyboard shortcuts. Yeni bir kullanıcı arayüzü ve en sevdiğiniz klavye kısayollarıyla verilerinizi sezgisel bir şekilde analiz edin ve görselleştirin. Leverage features like Analysis Toolpak, Slicers, and Formula Builder to save time, so you can focus on insights. Zaman kazanmak için Analiz Araç Paketi, Dilimleyiciler ve Formül Oluşturucu gibi özelliklerden yararlanın, böylece öngörülere odaklanabilirsiniz.

 

 

Microsoft Powerpoint

Create, collaborate, and effectively present your ideas with slide transitions and an improved Animations task pane. Slayt geçişleri ve iyileştirilmiş Animasyonlar görev bölmesi ile fikirlerinizi oluşturun, ortak çalışma yapın ve etkili bir şekilde sunun. Threaded comments alongside your slides help you incorporate feedback into your presentations. Slaytlarınızın yanındaki dişli yorumlar, sunularınıza geri bildirim eklemenize yardımcı olur. And Presenter View displays the current slide, next slide, speaker notes, and a timer on your Mac, while projecting only the presentation to your audience on the big screen. Presenter View, Mac'inizde geçerli slaydı, sonraki slaydı, konuşmacı notlarını ve bir zamanlayıcıyı görüntülerken, yalnızca sunumu büyük ekranda izleyicilere yansıtır.

Outlook 2016:

Microsoft Outlook is an extremely popular e-mail program used by millions of people worldwide. Microsoft Outlook, dünya çapında milyonlarca kişi tarafından kullanılan son derece popüler bir e-posta programıdır. Outlook 2016 is the latest version of the program and belongs to the Microsoft Office Suite of products. Outlook 2016, programın en son sürümüdür ve Microsoft Office Suite ürünlerine aittir. Used by professionals and students all over the world, this e-mail program promises greater e-mail organization, search, communication and social networking features. Dünyanın her yerindeki profesyoneller ve öğrenciler tarafından kullanılan bu e-posta programı, daha büyük e-posta organizasyonu, arama, iletişim ve sosyal ağ özellikleri vaat ediyor.

 

Microsoft OneNote

It's your very own digital notebook, so you can keep notes, ideas, web pages, photos, even audio and video all in one place. Bu sizin kendi dijital dizüstü bilgisayarınızdır, böylece notları, fikirleri, web sayfalarını, fotoğrafları, hatta ses ve videoları tek bir yerde tutabilirsiniz. Whether you're at home, in the office, or on the move, you can take it all with you wherever you go while sharing and collaborating with others. İster evde, ofiste, ister hareket halindeyken, başkalarıyla paylaşırken ve işbirliği yaparken hepsini nereye giderseniz gidin yanınızda götürebilirsiniz. Use it for school assignments, work projects, travel plans, party planning, and more. Okul ödevleri, iş projeleri, seyahat planları, parti planlaması ve daha fazlası için kullanın.

 

Ambalaj ve Nakliye

 

Daha azına ihtiyacınız varsa, ürünü dijital anahtarını size e-postayla gönderebiliriz, böylece ürünü zamanında kullanabilirsiniz.

Kutulu bir ürüne ihtiyacınız varsa, profesyonel bir kutuya paketleyeceğiz ve ürünün kalitesini ve ambalajını garanti edeceğiz.

hizmetlerimiz

 

Sorularınızın zamanında cevaplanmasını sağlamak için haberlerinize zamanında cevap vereceğiz.

Ürünlerimizi satın aldıktan sonra, zamanında teslimatı garanti edeceğiz ve ürünlerinizi belirtilen süre içinde size teslim edeceğiz.

Ürünün daha sonraki kullanım ve kurulum sürecinde, ürünün getirdiği sorunları çözeceğiz, bizimle veya Microsoft müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilir, satış sonrası teknik hizmetler sağlayabiliriz.

 

Şirket Bilgisi

 

HIMAT(ZM) dır-dir a trusted Microsoft Certified Gold Partner. güvenilir bir Microsoft Sertifikalı Altın Ortağı. We sell genuine Microsoft products and that you have the full backing that comes with owning genuine Microsoft products. Orijinal Microsoft ürünleri satıyoruz ve orijinal Microsoft ürünlerine sahip olmanın tam desteğine sahip olduğunuzu. It also means that Microsoft has certified that we are official, trustworthy, and recommended sellers of Microsoft products and services. Ayrıca Microsoft, Microsoft ürün ve hizmetlerinin resmi, güvenilir ve önerilen satıcıları olduğumuzu belgelediği anlamına gelir. For this reason, you can trust us with all of your Microsoft purchases, secure in the knowledge that we have partnered with Microsoft to bring you the best prices on genuine Microsoft products. Bu nedenle, orijinal Microsoft ürünlerinde size en iyi fiyatları sunmak için Microsoft ile ortaklık yaptığımız bilgisiyle güvenerek tüm Microsoft satın alımlarınızda bize güvenebilirsiniz.

We are proud to be Microsoft Certified Partner. Microsoft Sertifikalı İş Ortağı olmaktan gurur duyuyoruz. It means we can offer you the best service and bring you the best value on genuine Microsoft products every day. Bu, size her gün orijinal Microsoft ürünlerinde en iyi hizmeti sunabileceğimiz ve en iyi değeri sunabileceğimiz anlamına gelir. When you couple that with our superior customer service, our skilled tech staff, and the lowest prices anywhere on genuine Microsoft products, there's no better choice for your software needs. Üstün müşteri hizmetlerimiz, kalifiye teknoloji personelimiz ve orijinal Microsoft ürünlerinin herhangi bir yerindeki en düşük fiyatlar ile birleştirdiğinizde, yazılım ihtiyaçlarınız için daha iyi bir seçenek yoktur. When you are looking for Microsoft products, trust HIMAT to be your one-stop for all of the best Microsoft products at the best prices. Microsoft ürünleri ararken, en iyi Microsoft ürünlerinin en iyi fiyatlarla tek adresiniz olması için HIMAT'a güvenin.

İletişim bilgileri
Shenzhen TwoPony Technology Limited

İlgili kişi: Ms. Sophia Luo

Tel: +008618823722886

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin