Shenzhen TwoPony Teknolojisi Sınırlı

MS Office, MS Project, MS Windows, Windows Server ve daha pek çoğu: sertifikalı Microsoft yazılımı da dahil olmak üzere tam bir marka markası ürününün güvenilir bir satıcısıyız.

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerWindows 7 Lisans Anahtarı

32/64 Bit Chnsimp Microsoft Windows 7 Professional COA Stricker EMB Oem Yazılımı

Ben sohbet şimdi
Sertifika
Çin Shenzhen TwoPony Technology Limited Sertifikalar
Bir süredir Süper yazılımdan satın alıyoruz ve hiç sorun yaşamadık. Fiyatlandırma ve servis mükemmeldir. Teşekkürler!!

—— Ulrike

Çok yararlı ve siteyi seviyorum!

—— Jean

32/64 Bit Chnsimp Microsoft Windows 7 Professional COA Stricker EMB Oem Yazılımı

32/64 Bit Chnsimp Microsoft Windows 7 Professional COA Stricker EMB Oem Software
32/64 Bit Chnsimp Microsoft Windows 7 Professional COA Stricker EMB Oem Software 32/64 Bit Chnsimp Microsoft Windows 7 Professional COA Stricker EMB Oem Software 32/64 Bit Chnsimp Microsoft Windows 7 Professional COA Stricker EMB Oem Software 32/64 Bit Chnsimp Microsoft Windows 7 Professional COA Stricker EMB Oem Software

Büyük resim :  32/64 Bit Chnsimp Microsoft Windows 7 Professional COA Stricker EMB Oem Yazılımı En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri:
Marka adı: Microsoft
Sertifika: Microsoft
Model numarası: 7 Pro Win
Detaylı ürün tanımı
tip: İşletim sistemi Ürünlerin Durumu: Stok
Desteklenen işletim sistemleri: Pencereler, PC Ürün adı: lisans anahtarı
Sürüm türü: Internet
Vurgulamak:

windows yedi ürün anahtarı

,

windows 7 anahtar kodu

Ürün Açıklaması
 
 
With Windows 7 Professional, fewer walls stand between you and your success. Windows 7 Professional ile başarınız arasında daha az duvar kalır. You can run many Windows XP productivity programs in Windows XP Mode and recover data easily with automatic backups to your home or business network. Windows XP Modunda birçok Windows XP üretkenlik programını çalıştırabilir ve ev veya iş ağınıza otomatik yedeklemelerle verileri kolayca kurtarabilirsiniz. You can also connect to company networks effortlessly and more securely with Domain Join. Domain Join ile şirket ağlarına zahmetsizce ve daha güvenli bir şekilde bağlanabilirsiniz. With all the exciting entertainment features of Windows Home Premium, it's a great choice for home and for business. Windows Home Premium'un tüm heyecan verici eğlence özellikleriyle, ev ve iş için mükemmel bir seçimdir. Need to use multiple languages on your PC or help protect your data with enhanced BitLocker security? PC'nizde birden fazla dil kullanmanız veya verilerinizi gelişmiş BitLocker güvenliği ile korumaya yardımcı olmanız mı gerekiyor?
İndirim
 
Şartname
Marka
Microsoft,
Ürün adı
Microsoft Windows 7 Professional
Dil
ingilizce
Ürün Kategorisi
Windows Sistemi
Kullanıcı Sayısı
1 Kullanıcı / 1 Cihaz
Teslim Şekli
Dijital Dağıtım
Paketleme ve Teslimat
 
 
Ürün ayrıntısı
 
Windows 7 Professional Özellikleri
Windows 7 Professional includes all the features of Windows 7 Home Premium, and adds the ability to participate in a Windows Server domain. Windows 7 Professional, Windows 7 Home Premium'un tüm özelliklerini içerir ve bir Windows Server etki alanına katılma yeteneği ekler. The Windows 7 Professional is targeted towards enthusiasts, small-business users and schools. Windows 7 Professional, meraklılara, küçük işletme kullanıcılarına ve okullara yöneliktir. Additional features include support for up to 192 GB of random-access memory (increased from 16 GB), Windows XP Mode, operating as a location aware printing, Remote Desktop server, Presentation Mode, Backup to a network location, Software Restriction Policies (but not the extra management features of AppLocker) and Encrypting File System. Ek özellikler arasında 192 GB'a kadar rasgele erişimli bellek (16 GB'den artırılmış) desteği, Windows XP Modu, konuma duyarlı baskı olarak çalışma, Uzak Masaüstü sunucusu, Sunum Modu, Ağ konumuna yedekleme, Yazılım Kısıtlama İlkeleri (ancak AppLocker'ın ek yönetim özellikleri değil) ve Şifreleme Dosya Sistemi. It, too, was available in both 32-bit and 64-bit versions. Hem 32 bit hem de 64 bit sürümlerinde de mevcuttu.
 
Neden Windows 7 Professional Ürün anahtarımızı Satın Almalı
Size en büyük indirimi, daha da önemlisi% 100 orijinal vermeyi garanti ediyoruz.
Satın alındıktan ve etkinleştirildikten sonra ömür boyu sizindir, yani işletim sisteminizi veya yazılım paketinizi yeniden kurmanız gerekirse, tekrar etkinleştirmek için aynı anahtarı kullanabilirsiniz!
 
32/64 Bit Chnsimp Microsoft Windows 7 Professional COA Stricker EMB Oem Yazılımı 0

İletişim bilgileri
Shenzhen TwoPony Technology Limited

İlgili kişi: Ms. Sophia Luo

Tel: +008618823722886

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin