Shenzhen TwoPony Teknolojisi Sınırlı

MS Office, MS Project, MS Windows, Windows Server ve daha pek çoğu: sertifikalı Microsoft yazılımı da dahil olmak üzere tam bir marka markası ürününün güvenilir bir satıcısıyız.

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerYazılım Anahtar Kodu

Microsoft Windows 10 Ev Usb Kutuları Liences Keys, Win 10 Ev Usb Keys 1 Gigahertz

Ben sohbet şimdi
Sertifika
Çin Shenzhen TwoPony Technology Limited Sertifikalar
Bir süredir Süper yazılımdan satın alıyoruz ve hiç sorun yaşamadık. Fiyatlandırma ve servis mükemmeldir. Teşekkürler!!

—— Ulrike

Çok yararlı ve siteyi seviyorum!

—— Jean

Microsoft Windows 10 Ev Usb Kutuları Liences Keys, Win 10 Ev Usb Keys 1 Gigahertz

Microsoft Windows 10 Home Usb Boxs Liences Keys , Win 10 Home Usb Keys 1 Gigahertz
Microsoft Windows 10 Home Usb Boxs Liences Keys , Win 10 Home Usb Keys 1 Gigahertz Microsoft Windows 10 Home Usb Boxs Liences Keys , Win 10 Home Usb Keys 1 Gigahertz Microsoft Windows 10 Home Usb Boxs Liences Keys , Win 10 Home Usb Keys 1 Gigahertz Microsoft Windows 10 Home Usb Boxs Liences Keys , Win 10 Home Usb Keys 1 Gigahertz Microsoft Windows 10 Home Usb Boxs Liences Keys , Win 10 Home Usb Keys 1 Gigahertz

Büyük resim :  Microsoft Windows 10 Ev Usb Kutuları Liences Keys, Win 10 Ev Usb Keys 1 Gigahertz En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Amerika Birleşik Devletleri
Marka adı: Microsoft
Sertifika: MS-WH-10-D-20-06-01
Model numarası: Windows 10 Ana Sayfası

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Dijital veya fiziksel
Teslim süresi: 5-8days
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: 1000
Detaylı ürün tanımı
Ürünlerin Durumu: Stok İşletim sistemleri: pencereler
Marka adı: Microsoft etkinleştirme: Dünya Genelinde% 100 Aktivasyon Çevrimiçi
Dil: Muliti-Dil Garanti: Ömür
Vurgulamak:

yazılım lisans anahtarı

,

ürün anahtarı yazılımı

 

Windows 10 giriş tuşları

 

 

sistem gereksinimleri:

İşlemci 1 gigahertz (GHz) veya daha hızlı işlemci veya SoC
Veri deposu 64 bit için 2 GB
Hard disk alanı 64 bit işletim sistemi için 20 GB
Grafik kartı WDDM 1.0 sürücüsü ile DirectX 9 veya üstü

Microsoft Windows 10 Ev Usb Kutuları Liences Keys, Win 10 Ev Usb Keys 1 Gigahertz 0

Windows 10 Ana Sayfası

Tanıdık ama Taze

Windows 10 Home brings the best features of Windows 7 and Windows 8 together. Windows 10 Home, Windows 7 ve Windows 8'in en iyi özelliklerini bir araya getirir. The Start menu is back and combined with live tiles to keep you up to date. Başlat menüsü geri döndü ve sizi güncel tutmak için canlı kutucuklarla birleştirildi. Windows 10 features brand new apps like Mail, Photos, Maps, Groove, Movies & TV. Windows 10, Posta, Fotoğraflar, Haritalar, Groove, Filmler ve TV gibi yepyeni uygulamalara sahiptir. OneDrive lets you keep all your information in the cloud so you can access it easily on any Windows 10 device. OneDrive, tüm bilgilerinizi bulutta tutmanızı sağlar, böylece herhangi bir Windows 10 cihazında kolayca erişebilirsiniz.

Yeni Donanım Gerekmez

Windows 10 Home has minimal system requirements that make it easy to install on your current computer. Windows 10 Home, mevcut bilgisayarınıza yüklemeyi kolaylaştıran minimum sistem gereksinimlerine sahiptir. If your computer is running Windows 7 or Windows 8 than you can easily install Windows 10. Automatic security updates keep you up to date and protected. Bilgisayarınızda Windows 10'u kolayca yükleyebileceğinizden Windows 7 veya Windows 8 kullanılıyorsa Otomatik güvenlik güncelleştirmeleri sizi güncel tutar ve korunur.

Microsoft Windows 10 Ev Usb Kutuları Liences Keys, Win 10 Ev Usb Keys 1 Gigahertz 1Microsoft Windows 10 Ev Usb Kutuları Liences Keys, Win 10 Ev Usb Keys 1 Gigahertz 2Microsoft Windows 10 Ev Usb Kutuları Liences Keys, Win 10 Ev Usb Keys 1 Gigahertz 3

Windows 10 Home ve Windows 10 Pro: Ortak noktaları nelerdir?

 

For the majority of users the differences between Windows 10 Home and Pro will be negligible, as both provide pretty much everything they need for everyday computing. Çoğu kullanıcı için Windows 10 Home ve Pro arasındaki farklar göz ardı edilebilir, çünkü her ikisi de günlük bilgi işlem için ihtiyaç duydukları hemen hemen her şeyi sağlar. The main differences affect business users. Temel farklılıklar işletme kullanıcılarını etkiler.

All versions of Windows 10 come with Cortana, Microsoft's virtual assistant, that can make calendar entries, take dictation, open applications and local files, search the web, and give directions, all from voice commands on your PC. Windows 10'un tüm sürümleri, Microsoft'un sanal yardımcısı olan Cortana ile birlikte gelir; bunlar takvim girişleri yapabilir, dikte alabilir, uygulamaları ve yerel dosyaları açabilir, web'de arama yapabilir ve tümü bilgisayarınızdaki sesli komutlardan yol tarifi verebilir. This feature could become quite key in the future, as Microsoft has recently announced the upcoming release of Cortana apps for Android and iOS phones, alongside the full integration it enjoys on Windows Phone. Microsoft, Windows Phone'da sahip olduğu tüm entegrasyonun yanı sıra Android ve iOS telefonlar için Cortana uygulamalarının yakında çıkacağını duyurduğundan, bu özellik gelecekte oldukça önemli olabilir. You can read here how to use Cortana in Windows 10. Windows 10'da Cortana'nın nasıl kullanılacağını buradan okuyabilirsiniz.

The Microsoft Edge browser is also available on both versions. Microsoft Edge tarayıcısı her iki sürümde de mevcuttur. This break from Internet Explorer is an interesting one, and Edge certainly has enough features to make it a worthy adversary to Chrome, Firefox, and Opera. Internet Explorer'daki bu mola ilginç ve Edge, Chrome, Firefox ve Opera'ya layık bir rakip yapmak için kesinlikle yeterli özelliklere sahip. The new offering comes complete with a stripped down Reading Mode to declutter articles online, an Instapaper/Pocket style Reading List for saving articles you don't have time to read there and then, plus the ability to annotate and share web pages. Yeni teklif, makaleleri çevrimiçi olarak dağıtmak için soyulmuş bir Okuma Modu, orada okumak ve daha sonra okumak için zamanınız olmayan makaleleri kaydetmek için bir Instapaper / Cep tarzı Okuma Listesi ve ayrıca web sayfalarına açıklama ekleme ve paylaşma yeteneği ile birlikte gelir. For more information check out our guide for how to use Edge browser in Windows 10 Daha fazla bilgi için Windows 10'da Edge tarayıcısını kullanma kılavuzumuza göz atın

As Windows continues its voyage into a touch compatible future, Microsoft has made some significant adjustments to the user interface on both Home and Pro. Windows dokunmaya uyumlu bir geleceğe olan yolculuğuna devam ederken, Microsoft hem Home hem de Pro kullanıcı arayüzünde bazı önemli ayarlamalar yaptı. Gone is the overbearing and oft confusing Windows 8 touch-first layout, replaced instead with a modern take on the Windows 7 desktop. Gone, Windows 8 masaüstüne modern bir bakışla değiştirilen, Windows 8 dokunmatik ilk düzeninin zorlayıcı ve çoğu zaman kafa karıştırıcı bir düzenidir. This doesn't mean touch has been left behind; Bu dokunuşun geride kaldığı anlamına gelmez; instead Windows can now detect the type of hardware you are using and offer the appropriate interface. bunun yerine Windows artık kullandığınız donanım türünü algılayabilir ve uygun arayüzü sunabilir. This feature is called Continuum and should make the new Windows far more attractive to the majority of users, most of whom don't own a touchscreen laptop or Windows tablet. Bu özellik Continuum olarak adlandırılır ve yeni Windows'u çoğu dokunmatik ekranlı dizüstü bilgisayara veya Windows tablete sahip olmayan kullanıcıların çoğunluğu için çok daha çekici hale getirmelidir.

A welcome addition to Windows 10 is a fully integrated version of Virtual Desktops. Windows 10'a hoş geldiniz eki, Sanal Masaüstlerinin tamamen entegre bir sürümüdür. This feature has been around in past iterations of Windows, but always required additional software to get it going. Bu özellik Windows'un geçmiş yinelemelerinde ortaya çıktı, ancak her zaman onu çalıştırmak için ek yazılım gerektiriyordu. Now you'll be able to create different workspaces on your PC very easily thanks to a new Task View option. Artık yeni Görev Görünümü seçeneği sayesinde PC'nizde farklı çalışma alanları oluşturabilirsiniz. You can also drag and drop open applications onto different desktops, making the whole process smooth, fast, and simple. Ayrıca, açık uygulamaları farklı masaüstlerine sürükleyip bırakabilirsiniz, böylece tüm süreci pürüzsüz, hızlı ve basit hale getirebilirsiniz. To learn more about this helpful feature read our How to Use Virtual Desktops in Windows 10 guide. Bu yararlı özellik hakkında daha fazla bilgi edinmek için Windows 10'da Sanal Masaüstlerini Kullanma kılavuzumuzu okuyun.

The other main upgrade to Windows that can be found of both Home and Pro is that of universal apps. Hem Home hem de Pro'da bulunabilen Windows'a yapılan diğer ana yükseltme, evrensel uygulamalardır. This idea is a simple one, in which any universal app you buy from the Windows Store will work on any of your devices, be they PC, tablet, phone, or even the Xbox One. Bu fikir, Windows Mağazası'ndan satın aldığınız herhangi bir evrensel uygulamanın PC, tablet, telefon veya hatta Xbox One olsun, herhangi bir cihazınızda çalışacağı basit bir fikirdir. You can read our How to Use Universal App in Windows 10 for more details on how these new apps really work. Bu yeni uygulamaların gerçekte nasıl çalıştığı hakkında daha fazla bilgi için Windows 10'da Evrensel Uygulamayı Kullanma başlıklı makalemizi okuyabilirsiniz.

Microsoft Windows 10 Ev Usb Kutuları Liences Keys, Win 10 Ev Usb Keys 1 Gigahertz 4

İletişim bilgileri
Shenzhen TwoPony Technology Limited

İlgili kişi: Ms. Sophia Luo

Tel: +008618823722886

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin